Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Latarki

Latarki LED jako poręczne źródło światła

Latarka jest niezbędnym i poręcznym źródłem światła potrzebnym zarówno ratownikom, służbom mundurowym, myśliwym, turystom, jak również do użytku codziennego przy drobnych pracach. W naszej ofercie posiadamy latarki solidnych producentów: ORNO, EMOS, TIRROS, DeWalt, VOLTENO czy MACTRONIC.

Latarki Led

Nowoczesne latarki LED posiadają jedną lub kilka diod, które nie wymagają dużych i ciężkich baterii aby świecić przez wiele godzin. Latarki zwykle maja różne kształty oraz moc świecenia. Diody LED w przeciwieństwie do żarówek są odporne na wstrząsy i uderzenia. Największy zasięg, jaki latarka LED może uzyskać jest do ponad 600 m. Typowe latarki LED zwyczaj maja od 200 do 5000 lumenów. W ofercie naszego sklepu możemy znaleźć : Latarki akumulatorowe i zasilane bateriami nadające się zarówno do użytku codziennego jak i np. do warsztatu.Poręczne latarki Mogą służyć do podświetlenia naszych wnętrz, ale również jako niezbędny element wycieczek czy pomoc przy pracy, a nawet dbać o nasze bezpieczeństwo.

Latarki czołowe

Tak zwana czołówka to praktyczne i wygodne źródło światła. Takiego typu latarki zakładamy na głowę ,dzięki czemu źródło światła skierowane jest dokładnie tam, gdzie aktualnie patrzymy i ręce pozostają wolne, co zwiększa naszą swobodę. Tego typu przedmiot jest niezbędny w wycieczkach górskich, przy uprawianiu sportu- szczególnie po zmierzchu oraz przy pracach domowych lub warsztatowych gdzie nasze ręce muszą pozostać wolne.

Latarki Warsztatowe

Mocne światło, odporność na uderzenia, wilgoć i kurz te czynniki powinny charakteryzować latarki warsztatowe. Przeznaczone są jak sama nazwa mówi do ułatwianie wykonywania prac w warsztatach i magazynach. Zazwyczaj są niewielkich rozmiarów aby umożliwić dostęp do różnych przestrzeni i poprawić komfort w użytkowaniu. Często maja wbudowane magnesy lub klipsy. Naładowana w pełni latarka może świecić nawet do 12 godzin.