Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Wentylatory o średnicy 100

Wentylatory o średnicy 100 mm

W tej kategorii znajdziesz wentylatory posiadające średnicę przyłącza do systemu wentylacyjnego 100 mm. Nasz sklep oferuje wentylatory 100 łazienkowe, do kuchni, osiowe, sufitowe, kanałowe oraz wentylatory standardowe. Wentylatory łazienkowe oraz do kuchni są przystosowane do pracy w miejscach o podwyższonej wilgotności. Oferujemy wentylatory fi 100 łazienkowe z przepustnicą, która zapobiega cofaniu się zanieczyszczonego powietrza do pomieszczenia. Wentylatory sufitowe ze średnicą 100 mm znajdą zastosowanie w łazienkach jak również w pomieszczeniach biurowych niwelując wilgoć czy nieprzyjemne zapachy. Posiadamy wentylatory ze średnicą 100 mm pochodzące od szanowanego producenta DOSPEL, który charakteryzuje się dobrą jakością oraz długo żywotnością swoich produktów.


Funkcje dodatkowe wentylatorów

Nasze wentylatory są wyposażone w różne funkcje np. wentylator z czujnikiem wilgotności czy wentylator z timerem. Głównym zadaniem wentylatorów jest oczyszczanie powietrza z nieprzyjemnych zapachów czy wilgoci, dzięki czemu powietrze jest zdrowsze i znacznie przyjemniejsze. Nasz sklep w swoim asortymencie posiada ciche i wydajne wentylatory, które cieszą się dużym zainteresowaniem.