Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Taśmy izolacyjne

Zastosowanie taśm izolacyjnych

Taśmy izolacyjne PVC różnią się między sobą ze względu na wytrzymałość, elastyczność, rodzaj zastosowanego kleju, szerokość, grubość, kolor i wiele, wiele innych właściwości. Głównym ich zadaniem jest zapewnienie izolacji przewodom elektrycznym, które w wyniku czegoś uległy drobnemu zniszczeniu i nie chcą spełniać dotychczasowych obowiązków. Bez większego problemu taśmy izolacyjne są w stanie zabezpieczyć odsłonięte końcówki przewodów o napięciu wynoszącym nawet 600V bez konieczności zakupu nowych i niepotrzebnego wydawania pieniędzy.

Taśmy o ogromnej wytrzymałości

Taśmy izolacyjne ze względu na jakość oraz rodzaj materiałów z jakich zostały stworzone odporne są na wilgotność oraz rdzewienie. Ponad to nie straszne są im również różnego rodzaju temperatury. Bez zastrzeżeń działają w temperaturach obejmujących zarówno tą najniższą jak i najwyższą granicę termometru bez obaw o wystąpienie jakiegokolwiek pożaru. Taśmy izolacyjne to produkty znane każdemu. Są stosowane zarówno przez profesjonalnych elektryków czy techników jak również zwykłych ludzi. Szeroki zakres kolorystyczny taśm izolacyjnych od bardzo stonowanych, czarnych, białych po kolorowe i wzorzyste dają gwarancję, idealnego wpasowania się pod względem wizualnym do każdego typu przewodu.