Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Przedłużacze elektryczne

Przedłużacze elektryczne o różnych długościach

Przedłużacze to grupa artykułów, która znajduje zastosowanie przy doprowadzeniu prądu wszędzie tam, gdzie nie ma w zasięgu instalacji elektrycznej, na przykład w gospodarstwie domowym, działce czy ogrodzie. Przedłużacze ogrodowe umożliwiają komfortową pracę przy drobnych remontach z takimi urządzeniami jak pilarki, wiertarki. Przedłużacze zewnętrzne do ogrodu posiadają charakterystyczny pomarańczowy kolor, który zwiększa bezpieczeństwo w pracach ogrodowych np. podczas używania kosiarki czy nożyc elektrycznych. Przedłużacze jednogniazdowe dostępne są w różnych długościach w zależności od naszych potrzeb.


Przekrój przewodów elektrycznych

Przy wyborze przedłużacza ogrodowego warto też zwrócić uwagę na to, jakie odbiorniki będzie zasilał. Dla przykładu z kablem elektrycznym o przekroju 1 mm2 można bezpiecznie pracować z urządzeniami o mocy do 2500W. Przedłużacze ogrodowe 10 metrów czy przedłużacze 20 metrowe mogą być dodatkowo wyposażone w termiczny ogranicznik, chroniący przedłużkę przed przegrzaniem czy uszkodzeniem. Dostępne są przedłużacze z kablem trójżyłowym posiadającym uziemienie, który zwiększa bezpieczeństwo pracy z cięższym sprzętem.


Przedłużacze budowlane z uziemieniem

Dodatkowo przedłużacz do ogrodu z uziemieniem może posiadać podwyższony stopień ochrony IP 44 oraz przesłonę torów prądowych, co podnosi poziom użytkowania w trudniejszych warunkach. W tej kategorii znajdziemy przedłużacze elektryczne takich firm jak EMOS, PLASTROL o różnych długościach.