Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Naświetlacze LED

Czego nie może zabraknąć w sklepie oferującym oświetlenie? Naświetlaczy LED! Dlatego też, jak na dobry sklep przystało, są one dostępne w Interblue. Co więcej, jest ich tutaj naprawdę duży wybór. W sklepie interblue.pl można znaleźć ponad 100 najróżniejszych naświetlaczy LED - naświetlacze z kolorowym światłem RBG led z pilotem, solarne naświetlacze LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu, a także wiele więcej innych modeli.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Interblue. 

Energooszczędne naświetlacze LED

W tej kategorii znajdziemy szereg różnych typów opraw oświetleniowych zewnętrznych, jakimi są energooszczędne naświetlacze LED. Dla łatwiejszego wyszukiwania wysokiej jakości naświetlacze ledowe podzielono osobno na naświetlacze LED z czujnikiem ruchu, zwykłe halogeny led oraz przenośne naświetlacze z rączką do przemieszczania. Te nowoczesne źródła światła, jakim są reflektory LED to sprzęt elektryczny, w jaki warto zainwestować. Wybór odpowiedniego naświetlacza led może dokonywać się pod względem jego mocy, barwy światła czy dodatkowych funkcji, takich jak czujnik ruchu i zmierzchu. 


Mocne halogeny LED zamiennikami tradycyjnych lamp halogenowych

Dużą popularnością cieszą się mocne lampy ledowe, takie jak halogen led 50W czy halogen led 100W. Do delikatniejszego rozświetlenia idealny będzie naświetlacz led 10W czy naświetlacz led 20WReflektory LED znajdą zastosowanie w wielu różnych lokalizacjach, do rozświetlania witryn sklepowych, do podświetlania tablic reklamowych, jako oświetlenie ekspozycyjne czy jako zewnętrzne oświetlenie led przed domem lub ogrodem. Zintegrowane oprawy led, jak czasem nazywane są naświetlacze mogą posiadać różne stopnie szczelności np. reflektory led IP65 to wodoszczelne naświetlacze idealne jako energooszczędne oświetlenie zewnętrzne domu. Najlepszym wyborem przy zakupie halogenu led, który ma sprawdzić się jako oświetlenie zewnętrzne led, będzie naświetlacz led z czujnikiem ruchu. Taki halogen led z czujnikiem ruchu, zapala się przed wejściem posesji tylko wtedy, gdy wykryje ruch.


Projektory led z czujnikiem ruchu

Halogeny LED z czujnikiem ruchu i zmierzchu także mogą różnić się mocami i tak np. w ofercie możemy znaleźć naświetlacze led 20w z czujnikiem ruchu czy halogeny led 30W. Świetną propozycją na wyjazdy, wakacje, kempingi czy pola namiotowe są przenośne lampy led. Takie przenośne naświetlacze, dzięki swym małym gabarytom i wygodnej rączce do przenoszenia, możesz mieć zawsze przy sobie. Wśród prezentowanych towarów znajdziemy naświetlacze różnych producentów takie jak np. naświetlacze Ledvance czy halogeny led Osram emitujące biała zimną lub białą ciepłą barwę światła. Naświetlacze mogą także różnić się kolorem i wyglądem obudowy. Znajdziemy wśród nich naświetlacze SLIM czy wersje w białej, szarej lub czarnej obudowie.

Energooszczędne zewnętrze oprawy oświetleniowe

Oszczędzając energię zwróć uwagę na naświetlacze LED, które cechuje wysokiej jakości konstrukcja. Halogeny LED są nowoczesnym zamiennikiem tradycyjnych lamp halogenowych. Hermetyczna obudowa halogenowych lamp ledowych, która chroni przed działaniami atmosferycznymi, w tym przed wilgocią, kurzem, wodą oraz innymi czynnikami, gwarantuje satysfakcję z użytkowania przez bardzo długi czas. Ponadto naświetlacze LED dedykowane są osobom, którym zależy na zaoszczędzeniu energii. Jeśli decydujesz się na wybór reflektora led z naszej oferty, otrzymujesz w zamian przyjemny strumień światła, a także nowoczesny naświetlacz LED.


Różne mocy ledowych reflektorów

Prezentowane pozycje wyposażone są w diody, które zdecydowanie oddają dużo większą moc przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Naświetlacze LED 20W czy naświetlacze 50W odporne są również na działanie niskiej lub wysokiej temperatury. Ich konstrukcja i budowa pozwala na korzystanie w zakresie -20 stopni Celsjusza do 50 stopni. Stały strumień światła i ciepła barwa, charakteryzujące naświetlacze LED odpowiadają za to, że wyrób można wykorzystać w domowych zabudowaniach gospodarczych, a także w miejscach publicznych, na przykład przy oświetleniu budynków szkolnych, zakładach pracy lub parkingach, parkach i innych jako zewnętrzne lampy ledowe. Nowoczesna technologia, którą wykorzystano przy produkcji naświetlaczy LED zyskała dużą popularność i zainteresowanie wśród wielu klientów.


Halogeny LED jako zamienniki tradycyjnego oświetlenia

Rezygnując z energochłonnych lamp halogenowych masz pewność, że halogeny LED pozwolą na analogiczne, ale i bardziej komfortowe korzystanie ze źródła światła przy jednoczesnym mniejszym zużyciu energii. Niski pobór energii jest bardzo charakterystyczną cechą dla naświetlaczy LED EcoEnergy czy Ledvance Osram. To właśnie dzięki tej zalecie produkty te obdarzone są ogromnym zaufaniem wśród nabywców oraz cieszą są skutecznym działaniem w wielu placówkach. Energooszczędne naświetlacze LED  z czujnikiem ruchu posiadają wiele cech przyjaznych środowisku, w tym mniejsza emisja CO2. Brak szkodliwych substancji, których pozbawione są halogeny LED w naszej ofercie, czyni z nich bezpieczne w użytkowaniu źródła światła.