Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Rozgałęźniki

Rozgałęźniki praktyczne i funkcjonalne urządzenie 

Rozgałęźnik to niezastąpiony przedmiot w każdym biurze oraz gospodarstwie domowym. Sprawdzą się w miejscach, gdzie potrzebne są dodatkowe źródła zasilania. Mamy szeroki wybór rozgałęźników, które występują z pojedynczymi, podwójnymi, potrójnymi, poczwórnymi a nawet pierwotnymi wejściami. Są płaskie jak i tradycyjne wejściami, z uziemieniem lub bez. Przed podłączeniem urządzeń należy pamiętać aby sprawdzić jakie jest napięcie zasilania, zazwyczaj może ono wynosić max 2300W. 

Funkcje rozgałęźnika 

Rozgałeźniki zwane tez złodziejkami, występują w różnych kształtach, podłużnych, okrągłych, itp. dzięki czemu bezproblemowa dopasujemy je do otoczenia. Znajdziemy modele z dodatkowymi wejściami USB, umożliwiających podłączenie np. smartphone lub tabletu. Są również z włącznikami, które poprawiają bezpieczeństwo. Zapewniają to także modele z podważonymi parametrami ochrony przeciw-napięciowej.