Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Lampy stojące

Lampy stojące

W tej kategorii znajdziesz lampy stojące podłogowe i stołowe. Lampy stojące podłogowe znajdują szerokie zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu. To źródło dodatkowego światła, które najczęściej przydaje się w salonie i w sypialni.
Lampki stołowe z kolei najczęściej pełnią rolę lampek nocnych — oświetlając punktowo wybrane miejsca przy łóżku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych i eleganckich lamp stojących, dzięki którym dopełnisz i oświetlisz swoje wnętrze.

 

Lampy stojące

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju lampy stojące o oryginalnym wyglądzie. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ oferujemy m. in. stojące lampy podłogowe, jak również stołowe, charakteryzujące się estetyką wykonania. Lampy stojące stołowe znajdą szerokie zastosowanie w salonie czy sypialni. Znajdziesz tu np. lampy stojące firmy POLUX, cechujące się wysoką jakością wykonania oraz długotrwałością. Stołową lampę możesz umieścić w sypialni blisko łóżka, aby mieć ją pod ręką, dzięki temu nie musisz wstawać z łóżka, aby zapalić światło.

Eleganckie lampy stojące podłogowe

Oferujemy lampy stojące podłogowe, które nadadzą atrakcyjnego klimatu do każdego pomieszczenia. Dzięki eleganckim i ekskluzywnym lampom podłogowym Twoje wnętrze nabierze nowoczesnego i oryginalnego wyglądu, a Twoi gości będą nią zachwyceni. Lampy stojące podłogowe to doskonałe rozwiązanie do każdego salonu, ale również znajdzie zastosowanie w sypialni czy innym pomieszczeniu. Lampa podłogowa sprawi, że czytanie książek będzie jeszcze przyjemniejsze. Posiadamy ciekawe lampy podłogowe pochodzące od firmy POLUX, których wygląd przyciągnie każdego. W swojej ofercie posiadamy również m. in. różne lampki nocne czy lampki biurkowe.