Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Wentylatory o średnicy 125

Wentylatory wyciągowe o średnicy 125mm

Jedną z głównych różnic w budowie wentylatorów wyciągowych jest miara ich średnicy. Aby doprać odpowiedni wentylator do kuchni, łazienki czy innych pomieszczeń wymagających poprawy cyrkulacji grawitacyjnej powietrza trzeba zwrócić uwagę na wielkość kanału wentylacyjnego jaki został zastosowany w pomieszczeniu przeznaczenia wentylatora. Sklep interblue posiada w swojej ofercie szeroki zakres wentylatorów wyciągowych. Wśród nich dużą część asortymentu stanowią wentylatory o średnicy 125mm takich producentów jak dospel czy hardi. Są to czołowi, sprawdzeni i godni zaufania wytwórcy wentylatorów na rynku.


Rodzaje wentylatorów wyciągowych

Pośród wentylatorów o średnicy 125mm znajdziemy wentylatory z wyłącznikiem czasowym, wentylatory z wyłącznikiem mechanicznym oraz wentylatory z czujnikiem wilgotności, które idealnie sprawdzą się w miejscach gdzie poziom zawilgocenia jest znacznie podwyższony. Do takich pomieszczeń należą, m.in. łazienki, toalety oraz pralnie. Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie wspomnianych wcześniej pomieszczeń a także kuchni pozbawionej okien oraz innych wnętrz, gdzie dodatkowa wymiana powietrza jest konieczna warto zwrócić uwagę również na wentylatory standardowe. Tego rodzaju asortyment charakteryzuje się cichą pracą dzięki zastosowaniu łożysk kulowych lub tarczowych przez co nie przeszkadza nam w codziennym funkcjonowaniu. Wentylatory różnią się między sobą również sposobem montażu. Istnieją wentylatory sufitowe oraz bardziej popularne wentylatory ścienne. Na to na który się zdecydujemy będzie miał wpływ przede wszystkim sposób przeprowadzenia kanału wentylacyjnego w danym pomieszczeniu.