Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Wyłączniki i włączniki

Włączniki światła natynkowe

Wyłączniki natynkowe są rodzajem wyłączników montowanych na powierzchni ściany. Są bardziej widoczne, co ułatwia ich lokalizację nocą oraz są znacznie łatwiejsze w instalacji, co w wielu sytuacjach stanowi istotną zaletę. Włączniki światła występują w wielu różnych stylach i kolorach, dzięki czemu możesz spersonalizować wygląd Twojego domu. Wyłącznik światła stworzony pod kątem wyglądu, stylu i funkcji, stanowi mały akcent projektowy, który może wypłynąć na ogólną estetykę pomieszczenia.

Bez względu na to, jaki jest charakter Twojego projektu, lub w którym pomieszczeniu planujesz zainstalować wyłącznik, weź pod uwagę kilka elementów, takich jak: 

  • rodzaj
  • materiał, styl i wykończenie
  • instalacja
  • konfiguracja
  • bezpieczeństwo
  • jedno, czy wielo-wyłączniki

Włączniki i wyłączniki

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju włączniki i wyłączniki światła, zarówno łączniki podtynkowe, jak i przyciski montowane natynkowo. W naszej ofercie posiadamy mechanizmy włącznikowe, przyciski dzwonkowe, wyłączniki jednobiegunowe, krzyżowe, podwójne, potrójne, schodowe, typu światło zwierne oraz żaluzjowe. Oferujemy produkty pochodzące od cenionych producentów tak jak: Karlik, Kontakt-Simon, OSPEL i Schneider Electric. Posiadamy produkty w barwach tradycyjnych oraz bardziej zróżnicowanych, nowoczesnych, dzięki czemu możesz je dopasować do stylu swojego mieszkania. Oferujemy włączniki i wyłączniki posiadające ramkę w komplecie oraz takie bez ramki, do których możesz dopasować odpowiednią oprawkę w naszym sklepie.


Przyciski dzwonkowe

Przycisk dzwonkowy znajdzie zastosowanie w każdym domu, pod drzwiami, a nawet przed bramką wejściową. Oferujemy przyciski dzwonkowe podtynkowe oraz natynkowe w różnych kolorach. Przycisk dzwonkowy hermetyczny posiada piktogram w postaci dzwoneczka. W naszym sklepie znajdziecie również przyciski dzwonkowe z podświetleniem, dzięki czemu będą doskonale prezentować się np. przed wejściem do Twojego domu. Piktogram znajdujący się na przycisku ułatwia rozpoznanie, do czego służy dany włącznik. Oferujemy również hermetyczne przyciski dzwonkowe, które są odporne na różne warunki atmosferyczne, dzięki czemu możesz umieścić dzwonek w miejscu narażonym na wilgoć.


Wyłączniki jednobiegunowe

Wyłączniki jednobiegunowe posiadają jeden klawisz, zazwyczaj nie są wyposażone w piktogram. Oferujemy wyłączniki z podświetleniem, dzięki czemu łatwiej namierzyć włącznik np. w ciemnym pokoju czy korytarzu. Posiadamy wyłączniki jednobiegunowe podtynkowe, ale również natynkowe, hermetyczne, które doskonale pasują do miejsc o podwyższonym stopniu wilgotności. Posiadamy łączniki pojedyncze w różnych urozmaiconych barwach, dzięki czemu dopasujesz je do koloru swojej ściany. W naszym sklepie znajdziesz również ramki, które będą pasować do Twojego włącznika.


Wyłączniki krzyżowe

Wyłączniki krzyżowe posiadają piktogram w postaci krzyżyka. W naszym sklepie posiadamy wyłączniki krzyżowe w różnych wariantach kolorystycznych, które możesz dopasować do wystroju swojego wnętrza. Posiadamy włączniki krzyżowe mające ramkę w komplecie oraz takie, do których trzeba ją dokupić. Włączniki krzyżowe są wykonane z wysokiej jakości materiału, odpornego na zarysowania. Włączniki krzyżowe mogą być pojedyncze oraz podwójne, a także z podświetleniem. Oferujemy zarówno łączniki podtynkowe, jak i takie, które można zamontować natynkowo.


Wyłączniki wieloklawiszowe

W tej kategorii znajdziesz wyłączniki posiadające dwa oraz trzy klawisze. Oferujemy wyłączniki w różnych kolorach takich jak m.in.: biały, ECRU, srebrny, złoty, antracyt czy beżowy. Posiadamy wyłączniki podwójne podtynkowe, które wyglądają estetycznie na ścianie oraz natynkowe. W tej kategorii znajdziesz również komplet wyłącznika światła wraz z gniazdem w niskiej cenie. Oferujemy również wyłączniki z podświetleniem oraz bez. Wyłączniki świecznikowe czy włączniki potrójne ułatwią sterowanie pracą oświetlenia podzielonego na strefy.


Wyłączniki schodowe

W tej grupie znajdziesz wiele włączników schodowych, które znajda zastosowanie w każdym domu, hotelu czy innym miejscu. Oferujemy podtynkowe wyłączniki schodowe, które są wyposażone w piktogram w postaci schodków, dzięki czemu doskonale prezentują się np. na klatce schodowej. W naszej ofercie znajdziesz również wyłączniki schodowe podwójne bez piktogramu, w różnych ciekawych kolorach oraz z podświetleniem, które ułatwi Ci zaświecenie światła w ciemnym miejscu. Wyłączniki schodowe pochodzą od producentów takich jak: KARLIK, OSPEL czy Kontakt-Simon. Znajdziesz tu zarówno wyłączniki podtynkowe i natynkowe w różnym stylu i kolorystyce.


Wyłączniki typu światło zwierne

W tej grupie produktów znajdziesz wyłączniki posiadające piktogram w postaci żarówki w różnych wariantach kolorowych, podobnych jak w innych wyłącznikach. Oferujemy wyłączniki z podświetleniem oraz z ramką, jak również bez. Posiadamy wyłączniki mające stopień odporności IP20 oraz hermetyczne, które możesz zamontować nawet na zewnątrz. Znajdziesz tu wyłączniki podtynkowe jak i natynkowe z odbijającą sprężyną, które wymagają dokupienia ramki oraz takie, które posiadają ją w komplecie.


Wyłączniki żaluzjowe

Wyłączniki żaluzjowe służą do sterowania roletami czy żaluzjami, więc znajdą zastosowanie w każdym domu oraz biurze. Włączniki podtynkowe ładnie prezentują się na ścianie, więc mogą służyć jako dekoracja Twojego pomieszczenia. Dzięki temu, że są w różnych kolorach bez problemu dopasujesz je wystroju jaki panuje w Twoim pomieszczeniu. W naszym sklepie posiadamy wyłączniki żaluzjowe pojedyncze, podwójne, hermetyczne oraz z podświetleniem. Charakterystyczną cechą wyłączników żaluzjowych jest piktogram w kształcie małego trójkącika, który się na nich znajduje i określa kierunek sterowania roletami.