Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Szybkozłączki

Szybkozłączki

Szybkozłączki są używane do szybkiego, łatwego i niezawodnego łączenia przewodów oraz rozdzielania obwodów w instalacjach domowych. Szybkozłączki różnią się między sobą pod względem liczby pól wejściowych, dzięki czemu istnieje dosyć duża swoboda stosowania jeśli chodzi o ilość żył oraz dostęp przestrzeni. Złączki stosowane są do przewodów do średnicy równej 2,5mm oraz do prądu znamionowego o różnej mocy. Dzięki kodowaniom kolorystycznym umożliwiają łatwe rozróżnianie rozmiaru złączek. Wszystkie wejścia przewodowe umieszczone są w rzędzie po jednej stronie. Z przodu znajdują się osobne wejście do prób napięcia zapewniające bezpieczeństwo podczas nakładania, instalacji i konserwacji.


Szybkozłączki firmy BEMKO

Złączki firmy BEMKO umożliwiają stosowanie dowolnych przewodów o średnicy od 0,5 do 2,5 mm² jednocześnie bez wpływu na sąsiednie połączenie. Niewielki rozmiar umożliwia zastosowanie złączek w ograniczonej przestrzeni oraz we wszystkich rodzajach skrzynek połączeniowych.