Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Sterowanie czasowe

Przekaźniki czasowe do sterowania oświetleniem

Sterowanie czasowe dostępne na rynku to najnowsze modele przekaźników czasowych produkowane przy zastosowaniu zaawansowanych technologicznie rozwiązań, mimo iż to stosunkowo proste urządzenia. Standardem są już przekaźniki z wyświetlaczami cyfrowymi realizujące wiele funkcji, których obsługa jest niemal intuicyjna. Programator tygodniowy PCZ-521.3 NFC posiada możliwość bezprzewodowego odczytania i zapisania konfiguracji zegara sterującego, za pośrednictwem telefonu z systemem Android (bezpłatna aplikacja) wyposażonego w moduł komunikacji NFC. Zegar sterujący programowalny, służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego ustalonego przez użytkownika.


Zegary astronomiczne F&F

F&F sklep oferuje sterowniki, które możesz nabyć w witrynie Interblue. Sterownik czasowy STP-541 to sterownik czasowy typu "praca prawo-lewo". Sterownik programowalny służy do sterowania procesami technologicznymi w układach automatyki przemysłowej, w których zachodzi potrzeba czasowego, cyklicznego, naprzemiennego załączania odbiorników z wymuszonymi, czasowymi przerwami między kolejnymi złączeniami. Sterownik czasowy PCG-417 to przełącznik "gwiazda"-"trójkąt". Sterownik czasowy PCS-534 to sterownik sekwencyjny, impulsowo-czasowy, 4-kanałowy. Sterownik PCS-534 przeznaczony jest do układów automatyki, w których zachodzi potrzeba jednoczesnego sterowania grupą odbiorników w ustalonej kombinacji ON/OFF wymuszanej kolejnymi impulsami podawanymi ręcznie lub automatycznie na wejście sterujące lub zgodnie z czasowymi interwałami między kolejnymi przełączeniami.


Zastosowanie przekaźników czasowych

Przekaźniki czasowe oświetlenia pozwalają sterować następującymi źródłami światła do lamp żarowych, halogenowych, fluorescencyjnych, świetlówek, diod LED. Zdalne sterowanie pracą regulatorów jest możliwe przy wykorzystaniu pojedynczych lub podwójnych przycisków oraz nadajników podczerwieni. Zegar astronomiczny PCZ-526 służy do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych, zgodnie z porami zachodu i wschodu słońca z możliwością zaprogramowania przerwy nocnej, czyli czasowego wyłączenia odbiorników w celach oszczędnościowych. Zegar tygodniowy sterujący jednokanałowy PCZ -521.3 F&F służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego. Zegar astronomiczny PCZ przeznaczony jest do załączania i wyłączania oświetlenia lub innych odbiorników elektrycznych, zgodnie z porami zachodu i wschodu słońca (zegar astronomiczny cena do negocjacji).  Zestaw sterowania bezprzewodowego to bezpieczeństwo, innowacyjna technologia i komfort na każdą kieszeń. Wzbogacony o jednostkę centralną, umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami okiennymi oraz innymi urządzeniami w budynku, nie tylko z poziomu nadajników radiowych, lecz także za pomocą smartfonów i tabletów.