Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Oświetlenie schodowe

Oświetlenie klatki schodowej


Oświetlenie schodowe led 

Oświetlenie schodowe led to modna forma rozświetlania korytarzy i innych ciągów komunikacyjnych. Schodowe oprawy LED firmy RAFIPOL, to elementy świetlne odpowiednie do pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Oprawy schodowe LED będą doskonałym rozwiązaniem podświetlającym schody,(delikatnie oświetlając stopnie schodów). Sprawdzą się także na korytarzach w przedpokojach, jak i w pokojach dziecięcych czy garderobach. Unikatowa konstrukcja będzie subtelnym źródłem światła, akcentując wystrój pomieszczenia, a także wybranej ekspozycji. Rozwiązania oświetleniowe firmy, dedykowane są do pomieszczeń, wszędzie tam, gdzie często gasimy i zapalmy światło. 


Oprawy schodowe o barwie zimnej

Marka RAFIPOL opracowała wzory opraw schodowych LED przeznaczonych do różnego charakteru wnętrz, występują one w różnych liniach. Klient ma wybór pomiędzy klasycznymi rozwiązaniami, do bardziej stonowanych pomieszczeń z linii – Classic i Alien Led, o klasycznie wyciętych wzorach w stali nierdzewnej i umieszczonych na szkle akrylowym. Bardziej finezyjne wycięcia posiadają produkty z linii Romantic, znajdziemy tam formy organiczne i motywy roślinne. Oświetlenie schodowe LED przeznaczone do pomieszczeń o nowoczesnym designie posiada graficzne wzornictwo z przewagą szkła. W zależności od potrzeb czy upodobań, klient ma możliwość wyboru barwy światła  ciepła/zimnaOprawy schodowe LED to ciekawe elementy oświetleniowe służące do podświetlania klatek schodowych, samych stopni, korytarzy oraz innych ciągów komunikacyjnych. Można je również użyć jako niebanalna dekoracja ściany. Oprawy schodowe oddające zimną barwę światła tworzą niesamowite efekty świetlne w każdym wnętrzu przeznaczenia.


Zastosowanie zimnej barwy światła we wnętrzach

Oświetlenie schodowe LED świecące zimnym światłem istnieje w różnych wariantach kolorystycznych o przeróżnych kształtach. W pomieszczeniach wykonanych w ciepłych barwach kolorystycznych zimne oświetlenie schodowe LED minimalnie zmniejsza efekt przytulności natomiast w pomieszczeniach aranżowanych na chłodny, surowy klimat podbija efekt nowoczesności. Oprawy schodowe to doskonałe oświetlenie do domu, miejsca pracy oraz budynku użyteczności publicznej. Oprócz właściwości dekoracyjnych ten rodzaj LED-owego oświetlenia schodowego to również rozwiązanie gwarantujące bezpieczeństwo. Za sprawą niewielkich lampek każdy schodek z osobna jest idealnie podświetlony przez co korzystanie z klatek schodowych w ciemne wieczory, nawet bez zapalania głównego oświetlenia jest całkowicie bezpieczne.


Oświetlenie schodowe o ciepłej barwie

Oprawy schodowe w technologii LED oddające światło w ciepłej, białej barwie doskonale odnajdą swoje zastosowanie zarówno domowym korytarzu czy  na klatce schodowej, a także w miejscach pracy czy budynkach użyteczności publicznej. Ciepłe światło wprowadza do wnętrza nastrój relaksu. Za sprawą oświetlenia schodowego oddającego światło w ciepłej barwie organizm automatycznie uspokaja się i rozluźnia. Wraz z zastosowaniem cieplejszego światła we wnętrzu panuje bardziej przyjazna i rodzinna atmosfera. 


Funkcje oświetlenia schodowego w życiu codziennym

Niewielkie światło oddawane przez oprawy schodowe LED oprócz właściwości dekoracyjnych odgrywają bardzo ważną rolę jeśli chodzi o bezpieczeństwo. Oświetlenie schodowe jest niezwykle przydatne podczas ciemnych wieczorów. Bez konieczności zapalania głównego punktu świetlnego można bez problemu korzystać z klatki schodowej. Oprawy schodowe LED o ciepłej barwie istnieją w wielu rozmiarach, kształtach oraz wariantach kolorystycznych. Każda lampka schodowa posiada różne wzornictwo wykonania, dlatego też każdy jest w stanie dobrać coś odpowiedniego dla siebie i dla swojego wnętrza.


Dekoracyjne oprawy na schody i korytarze

Każda z lampek schodowych posiada diodę LED, która charakteryzuje się niskim zużyciem energii, ponadto światło LED-owe nie męczy wzroku i nie wpływa negatywnie na samopoczucie, ponieważ nie występuje w nich promieniowanie UV i drganie światła. Dekoracyjne oprawy LED-owe charakteryzują się najdłuższą żywotnością i najwyższymi parametrami. Wybór dekoracyjnej oprawy LED-owej zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Energooszczędne oświetlenie schodowe LED odmieni całkowicie wygląd korytarzy i ciągów komunikacyjnych.