Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
24 44

Marki

Oświetlenie schodowe

Oświetlenie schodowe led 

Oświetlenie schodowe led to modna forma rozświetlania korytarzy i innych ciągów komunikacyjnych. Schodowe oprawy LED firmy RAFIPOL, to elementy świetlne odpowiednie do pomieszczeń mieszkalnych oraz biurowych. Oprawy schodowe LED będą doskonałym rozwiązaniem podświetlającym schody,(delikatnie oświetlając stopnie schodów). Sprawdzą się także na korytarzach w przedpokojach, jak i w pokojach dziecięcych czy garderobach. Unikatowa konstrukcja będzie subtelnym źródłem światła, akcentując wystrój pomieszczenia, a także wybranej ekspozycji. Rozwiązania oświetleniowe firmy, dedykowane są do pomieszczeń, wszędzie tam, gdzie często gasimy i zapalmy światło. 


Oprawy schodowe o barwie ciepłej i zimnej

Marka RAFIPOL opracowała wzory opraw schodowych LED przeznaczonych do różnego charakteru wnętrz, występują one w różnych liniach. Klient ma wybór pomiędzy klasycznymi rozwiązaniami, do bardziej stonowanych pomieszczeń z linii – Classic i Alien Led, o klasycznie wyciętych wzorach w stali nierdzewnej i umieszczonych na szkle akrylowym. Bardziej finezyjne wycięcia posiadają produkty z linii Romantic, znajdziemy tam formy organiczne i motywy roślinne. Oświetlenie schodowe LED przeznaczone do pomieszczeń o nowoczesnym designie posiada graficzne wzornictwo z przewagą szkła. W zależności od potrzeb czy upodobań, klient ma możliwość wyboru barwy światła  ciepła/zimna.


Dekoracyjne oprawy na schody i korytarze

Każda z lampek schodowych posiada diodę LED, która charakteryzuje się niskim zużyciem energii, ponadto światło LED-owe nie męczy wzroku i nie wpływa negatywnie na samopoczucie, ponieważ nie występuje w nich promieniowanie UV i drganie światła. Dekoracyjne oprawy LED-owe charakteryzują się najdłuższą żywotnością i najwyższymi parametrami. Wybór dekoracyjnej oprawy LED-owej zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Energooszczędne oświetlenie schodowe LED odmieni całkowicie wygląd korytarzy i ciągów komunikacyjnych.