Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
8 154
Marki

Lampy solarne tarasowe

Lampki solarne na taras

Lampy solarne tarasowe znajdujące się w dziale oświetleniowym naszego sklepu dostępne są w wielu kształtach oraz wielkościach. Duża zaletą oświetlenia solarnego jest to, że nie potrzebuje dodatkowej instalacji elektrycznej a więc możemy go zainstalować w każdym zakątku naszego tarasu. Lampy solarne tarasowe zasilane są energią słoneczną, magazynowaną w akumulatorkach. Niektóre modele lamp solarnych LED ze względu na swój kształt mogą tworzyć efektowną dekoracje naszego tarasu. Stylizowane latarenki, które można powiesić lub postawić na meblach ogrodowych, uzupełnią dekorację obejścia naszego domu.


Kinkiety solarne na werandę i taras

Chcąc doświetlić wejście drzwi tarasowych na elewacji budynku możemy umieści kinkiety solarne z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Poprawią one bezpieczeństwo domowników, dodatkowo zdobiąc nasz dom. Lampy solarne LED w kształcie słupków umiejscowione bezpośrednio na tarasie lub w jego okolicy doskonale doświetli taras, nadając mu wyjątkowego klimatu. Ciekawym pomysłem są tez lampy solarne tarasowe w kształcie kul, nadające niepowtarzalny akcent nie tylko w nocy, gdy świecą ale także za dnia. Słupki solarne zakończone szpikulcem możemy natomiast wkomponować w kwiaty doniczkowe znajdujące się na tarasie. Lampy solarne tarasowe posiadają wbudowany czujnik zmierzchowy, który załączy je automatycznie po zachodzie słońca. Bez obaw możemy je także wystawiać na niekorzystne warunki atmosferyczne.