Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gwint/Trzonek E14

Źródła światła led z trzonkiem E14

Żarówki LED dedykowane są oprawom oświetleniowym w miejscach publicznych, jak również w domowym zaciszu. Oświetlenie LED zdobyło popularność dzięki swojej energooszczędności. Wybierając żarówkę LED zwróć uwagę na kształt, który będzie wykorzystany w danym miejscu. W tej kategorii znajdziesz żarówki LED trzonek E14, które będą służyć w wielu miejscach w domu, jak również w pracy. Kształty żarówek z tym rodzajem trzonka, zaczynają się od klasycznych typów baniek, po bańki kuliste, kończąc na kształtach w typie kapsułki. Wielofunkcyjność proponowanych produktów sprawia, że możesz oszczędzać energię dosłownie wszędzie. Cechą szczególną diod LED jest całkowicie mniejsza emisja dwutlenku węgla. Istotną różnicą, od której zależy wybór żarówki jest barwa światła.


Barwa światła żarówek led E14

Żarówki LED mogą emitować naturalną, ciepłą lub zimną barwę światła. Ciepła biała barwa odpowiednia jest do pomieszczeń w domu, natomiast zimna lub neutralna do miejsc pracy lub do miejsc o charakterze publicznym. Jeśli decydujesz się na wybór lampki LED zdecydowanie zwróć uwagę na rodzaj trzonka i jego numerację. Parametry, którymi cechuje się każda poszczególna żarówka biorą udział w satysfakcjonującym wyborze produktu. Dobierając kształt żarówki do lamp w biurze lub charakterystycznym miejscu pracy dobierz jej kolor. Emisja odpowiedniego rodzaju światła ma istotne znaczenie na jakość wykonywanej pracy. Żarówki LED, mimo całkowicie mniejszej mocy oddają niezwykle intensywne światło. Jest ono bardzo ważne, zwłaszcza w miejscach, które wymagają szczególnego naświetlania. Stawiając na energooszczędność dowolnych produktów nie tylko gwarantujesz opłatę mniejszych rachunków, lecz bierzesz czynny udział w ochronie środowiska naturalnego.