Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Sterowanie oświetleniem

Bezprzewodowe sterowniki oświetleniem- ORNO

Sterownik oświetleniem służy do bezprzewodowego włączania i wyłączania urządzeń elektrycznych takich jak oświetlenie. W swojej ofercie posiadamy 3-kanałowe sterowniki oświetleniem. Dzięki nim można włączać i wyłączać urządzenia elektryczne bez podnoszenia się. Bezprzewodowe sterowniki oświetleniem sięgają nawet zasięgiem do 30m i są energooszczędne. Bezprzewodowe sterowniki sprawdzą się w każdym domu, ponieważ zapewniają duży komfort.


Automaty zmierzchowe hermetyczne do sterowania oświetleniem- F&F

W naszym sklepie posiadamy automaty zmierzchowe hermetyczne firmy F&F. Jest to urządzenie, które doskonale sprawdzi się w gospodarstwach domowych czy przemyśle. Urządzeniem można sterować automatycznie oświetleniem ulic, placów czy ogrodów. Firma F&F posiada produkty wysokiej jakości. Automaty zmierzchowe dzięki hermetycznej obudowie są przystosowane do pracy na zewnątrz, gdzie panują różne warunki atmosferyczne. Automat zmierzchowy jest bardzo wygodny potrzebny, ponieważ doskonale oświetla drogę i sam się włącza.