Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
9 191

Marki

Ramki pięciokrotne

Ramki instalacyjne pięciokrotne na osprzęt podtynkowy

Ramki instalacyjne pięciokrotne są niezbędne w dużym domu lub pomieszczeniu, w którym wiele kontaktów znajduje się obok siebie. Ramki pięciokrotne będą doskonałym rozwiązaniem np. do salonu, gdzie istnieje potrzeba podłączania większej ilości urządzeń lub do biura czy sali konferencyjnej, gdy w jednej chwili trzeba zasilić wiele urządzeń. Gniazda muszą mieć odpowiednią ochronę przed osadzaniem się np. kurzu. Taką ochroną są ramki instalacyjne.


Różne kolory ramek

W naszym sklepie posiadamy pięciokrotne ramki instalacyjne w różnych kolorach, wzorach oraz ramki wykonane z różnych trwałych materiałów. Ramki pięciokrotne w naszym sklepie pochodzą od takich firm jak: Karlik, Kontakt-Simon, OSPEL, które cechują się trwałą jakością swoich produktów. W ramkach na 5 gniazd możesz zestawić dowolne konfiguracje osprzętu w estetycznej formie w jednym miejscu. Rozwiązanie to jest niezwykle komfortowe i ułatwia codzienną pracę czy obsługę urządzeń biurowych i domowych z jednego punktu.