Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Cena
410 410

Marki

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe

Odkurzacze przemysłowe to urządzenia sprzątające cieszące się coraz większym zainteresowaniem. W obecnych czasach w niemal każdym miejscu pracy bez względu na to czy jest to biuro czy magazyn dla każdego z tych miejsc istnieją określone prawne warunki związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Proponowane profesjonalne odkurzacze to urządzenia dostosowane do pracy w warunkach przemysłowych, pozwalające na utrzymanie czystości w środowiskach o podwyższonych parametrach zapylania.


Tryby pracy odkurzaczów przemysłowych

Dobre odkurzacze przemysłowe pracują w dwóch trybach, na sucho oraz na mokro, dzięki czemu pochłaniają niemal wszystkie substancje. Dzięki funkcji wydmuchu są w stanie oczyścić nawet trudno dostępne miejsca.