Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Cena
Filtruj

Dzwonki do drzwi bezprzewodowe

Bezprzewodowe dzwonki zasilane bateriami

Obecność gości pod drzwiami Twojego domu zwiastuje zwykle sygnał dźwiękowy emitowany przez dzwonki do drzwi. Wybór właściwego dzwonka dopasowanego do Twoich upodobań to decyzja, której warto poświęcić kilka chwil. Pojawiające się na rynku dzwonki bezprzewodowe systematycznie zdobywają uznanie wśród coraz większej ilości klientów. Główną cechą przemawiającą za wyborem dzwonków bezprzewodowych jest ich łatwy montaż, bez konieczności prowadzenia dodatkowego okablowania. Dzwonki zasilane bateriami lub akumulatorami nie wymagają zakładania instalacji elektrycznej czy prowadzenia skomplikowanej plątaniny kabli. Bezprzewodowe dzwonki do drzwi charakteryzują się różnym wzornictwem, które możesz dopasować do swoich wnętrz. Jeśli chcesz umieścić przycisk dzwonkowy na zewnątrz warto wybrać taki, który posiada szczelną hermetyczną obudowę odporną na warunki atmosferyczne.


Zasięg działania dzwonków bezprzewodowych

Bezprzewodowe dzwonki dostępne na rynku cechują się różnym zasięgiem. Musimy o tym pamiętać przed zakupem danego modelu. Dzwonki na baterie zwykle składają się z części umieszczanej na zewnątrz oraz z odbiornika montowanego w dowolnym miejscu zamieszkania. Dzwonki do drzwi bezprzewodowe można wykorzystać jako wewnętrzne urządzenia przywoławcze lub alarmy osobiste. Z tym sprzętem opieka nad seniorem lub dzieckiem będzie znacznie łatwiejsza. Możliwość wyboru melodii oraz głośności dzwonka to tylko kolejne atuty przemawiające za tym rozwiązaniem. Niektóre z modeli wyposażone są w sygnalizację optyczną, która jest sporym ułatwieniem dla osób słabosłyszących. Polifoniczne melodie, przyjemne dla ucha umilą oczekiwanie na otwarcie drzwi. Wybór bezprzewodowego systemu dzwonkowego dla Twojego domu czy biura łączy w sobie zalety nowoczesnych rozwiązań z zachowaniem komfortu i prostoty użytkowania. Możesz je także wykorzystać jako dzwonki bezprzewodowe do furtki.