Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Świecące breloczki

Świecące breloczki do kluczy występują w różnych zabawnych formach, dzięki którym możesz pokazać siebie z bardziej zakręconej, kolorowej strony. Breloczki latarki mają możliwość świecenia w trybie stałym, bądź migającym. Breloczki ze zwierzętami to doskonały drobiazg dla każdego dziecka, który można przypiąć zarówno do kluczy, jak i do plecaka, torebki, czy nawet spodni. Wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów stanowią zarówno świetną zabawkę, jak i praktyczny gadżet w formie latarki. Są dostępne w różnych kolorach i stylach, więc możesz znaleźć taki, który pasuje do Twojej osobowości, lub osobowości Twojego dziecka.

Ozdobne gadżety świetlne

Breloczki LED występują w różnych wielkościach, formach i kolorach. Odmienne są również jeśli chodzi o ilość oraz typ oddawanego światła. Często, tak jak w przypadku latarek rowerowych bądź latarek czołowych można włączyć w nich tryb stały bądź migający. LED-owe breloczki oddające światło o dużej mocy to nie tylko świetna przywieszka do kluczy .Taki rodzaj ozdobnego gadżetu świetlnego świetnie sprawdzi się również jako jeden z bezpiecznych elementów dziecięcego plecaka. Dzięki świecącym breloczkom LED  dziecko będzie bardziej widoczne na drodze wracając ze szkoły w ciemne, zimowe popołudnia.


Breloczki LED w ciekawych kształtach 

Świecące breloczki LED w kształcie zwierzaków oprócz wbudowanej niewielkiej latarki wydają z siebie ciekawe dźwięki przypominające prawdziwe odgłosy zwierząt. Zwierzaki LED to doskonały pomysł na prezent czy upominek nie tylko dla dziecka ale również dla nastolatka czy dorosłej osoby. Jeśli chodzi o dzieci to zwierzęce led-owe breloczki tworzące barwną farmę zdecydowanie mogą przyczynić się do podstawowej edukacji, która nie ominie żadnego dziecka. Chodzi tutaj o naukę nazw zwierząt, wydawanych przez nie dźwięków, podstawowych kolorów oraz pozwolą na rozwijanie wyobraźni.  Latarki EMOS sprawią, że nauka ta będzie zdecydowanie bardziej ciekawsza, sprawniejsza i na pewno przyjemniejsza. Tyczy się to nie tylko dzieci ale również i dorosłych, od których wymaga się poświęcenia czasu oraz cierpliwości. Led-owe zwierzątka EMOS to również doskonała i ciekawa przywieszka do kluczy. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że breloczek jest wygodny w użytkowaniu, a tym samym odnalezienie klucza w damskiej torebce stanie się w końcu możliwe. Dzięki niewielkiemu źródle światła LED, breloczek staje się niezwykle funkcjonalnym gadżetem. Otwieranie drzwi w ciemnym korytarzu za sprawą świecącego breloczka LED nie przysporzy większych problemów.