Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
97 125

Marki

Wyłączniki silnikowe

Wyłączniki silnikowe Schneider Electric

W tej grupie produktów zestawiono grupę towarów pod nazwą wyłączniki silnikowe. Wyłączniki silnikowe są łącznikami do łączenia, ochrony i rozdzielania obwodów prądowych z obciążeniem. Jednocześnie zabezpieczają one silniki przed zniszczeniem w następstwie zablokowanego rozruchu, przeciążenia, zwarcia i braku jednej fazy w sieciach trójfazowych.Znajdziemy tu szereg różnych wyłączników, których zadaniem jest ochrona silników oraz innych urządzeń przed przeciążeniami. Ta grupa produktów jest dobrym zabezpieczeniem przeciwzwarciowym i przeciwobciążeniowym. Wyłączniki silnikowe Schneider, Eaton czy wyłączniki innych producentów mogą różnić się wybranymi parametrami technicznymi np. zakresem prądów znamionowych, mocą oraz dodatkowymi funkcjami.


Wyłączniki magnetyczno-termiczne do sterowania pracą silników

Wyłączniki silnikowe TeSys mogą być wyłącznikami silnikowymi magnetyczno-termicznymi, bądź wyłącznikami magnetycznymi. Ta grupa produktów umożliwia lokalne i manualne sterowanie układów zabezpieczających pracę i działanie silników. Niektóre z modeli mogą być wyłącznikami zdalnie sterowanymi, dzięki połączeniu z wyzwalaczem napięciowym. Te kompaktowe elementy aparatury modułowej umożliwiają kompleksową ochronę układów silnikowych przy użyciu jednego produktu. Wyłączniki silnikowe TeSys GV2 Schneider mają jedynie 45 mm szerokości i są kwalifikowane ze względu na parametry i funkcje: rodzaj sterowania, zdolność wyłączania, ochronę silnika i akcesoria. Znajdą one zastosowanie w przemyśle czy budownictwie do zabezpieczenia silników zgodnie z Normami i Dyrektywami UE. Ich montaż zaciskowy na szynie lub montaż śrubowy jest niezwykle prosty. W tej kategorii znajdziemy np. wyłącznik silnikowy z dźwignią czy wyłącznik z pokrętłem lub przyciskiem.  Właściwy dobór wyłącznika silnikowego, zależny od potrzeb układu, gwarantuje bezpieczną i długoletnią pracę silników.