Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Gniazda głośnikowe

Gniazda multimedialne do podłączenia głośników

Gniazda głośnikowe to element instalacji elektrycznych, w który warto rozsądnie zainwestować. Szereg różnych typów gniazd multimedialnych dostępnych na rynku daje Klientom szeroką możliwość wyboru odpowiedniego produktu najbardziej dopasowanego do jego potrzeb. Gniazda głośnikowe w połączeniu z instalacją podtynkową to świetna idea dla osób, które chcą stworzyć estetyczną i rozległą sieć sprzętu audio.  W ofercie dostępne są gniazda głośnikowe pojedyncze, gniazda głośnikowe podwójne, ale i gniazda poczwórne, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń na ścianie Twojego salonu. Podtynkowe gniazda głośnikowe KARLIK zdecydowanie lepiej i smuklej prezentują się w pomieszczeniach, niż gniazda głośnikowe natynkowe.


Podtynkowe gniazda do głośników zastosowanie

Gniazdo obsługujące głośniki warto zamontować na salach konferencyjnych, w biurach czy w salach multimedialnych. Świetnie sprawdzi się także w strefie relaksacyjnej w Twoim mieszkaniu czy w pokoju dorastającego nastolatka, który namiętnie słucha muzyki.Multimedialne gniazda głośnikowe w połączeniu z profesjonalnym sprzętem o dużej mocy dadzą niesamowite efekty dźwiękowe, zadowalające nawet najbardziej wymagających audiofilów. Gniazda do głośników mogą występować w różnych wersjach kolorystycznych: zarówno w tych standardowych uniwersalnych ( biały, beżowy), jak i w kolorach bardziej wyszukanych. Srebrne czy złote gniazda z metaliczną powierzchnią dopasują się do nowoczesnych aranżacji. Podtynkowe gniazda głośnikowe, produkowane przez różnych producentów mogą być zarówno elementami modułowymi, które wymagają dokupienia osobnej ramki instalacyjnej o konkretnej orientacji i krotności lub być osprzętem kompletnym zintegrowanym z ramką. W wybranych modelach gniazd głośnikowych zostawiono miejsce na etykietkę opisową, na której można zapisać oznaczenia lub sposoby połączeń danej instalacji. Gniazda głośnikowe wielokrotne warto umieszczać w pokojach dziennych, w salonach z kinem domowym lub w pokojach ze sprzętem muzycznym. Pozwalają nam one cieszyć się czystym i wyraźnym dźwiękiem, bez spadku jego jakości. Gniazda głośnikowe do kolumn, gniazda do wzmacniacza, czy gniazda głośnikowe do kina domowego to elementy sprzętu multimedialnego,które warto zakupić, ciesząc się odpowiednio dobranym nagłośnieniem, podczas słuchania muzyki czy oglądania ulubionych filmów w domowym zaciszu. W pozostałych kategoriach znajdziesz inne typy osprzętu elektrycznego do domu lub mieszkania.