Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
420 420

Marki

Centrale

Zestaw do sterowania bezprzewodowego

Zestaw do sterowania bezprzewodowego to inteligentny, bezprzewodowy system sterowania urządzeniami zainstalowanymi w naszych domach. Dzięki temu możemy bez problemu sterować bramą, czy roletami przy pomocy urządzeń mobilnych. W naszym sklepie znajdziecie  zestawy do sterowania bezprzewodowego firmy Zamel w postaci specjalistycznych central.


Zalety zestawów sterowania bezprzewodowego

Zestaw posiada stopień ochronności IP20. Możliwe jest w każdym momencie zaprogramowanie innego nadajnika lub odbiornika systemu EXTA FREE - nie występującego w zestawie. Funkcjonalność ta rozszerza możliwości zastosowania zestawów, realizację dodatkowych aplikacji itp. Dzięki centralom możemy  bezprzewodowo sterować pracą oświetlenia, wentylacji, ogrzewania, nawadniania itp. Zestawy do sterowania bezprzewodowego mają duży zasięg, a jeżeli zastosujemy retransmiter zasięg będzie jeszcze większy.Należy pamiętać, iż niezbędne jest podłączenie do routera Wi-fi zestawu do sterowania bezprzewodowego oraz pobranie darmowej aplikacji na telefon.