Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Kinkiety do pokoju dziecka

Wyjątkowe lampy ścienne w pokojach dziecięcych 

Oświetlenie w pokoju dziecięcym jest niezwykle ważne już od pierwszych dni życia. Poza tradycyjnymi lampami wiszącymi, należy zadbać o dodatkowe źródło światła, które będzie przydatne podczas nauki, zabawy, jak i spania. Z pewnością lampy ścienne dziecięce poradzą sobie w każdym warunkach. W ofercie znajdziemy kinkiety zasilane tradycyjnie - sieciowo oraz na baterię, które mogą świecić przez całą noc. Lampy ścienna o ruchomych kloszach lub ze zmiennym światłem mogą nawet zastąpić lampki nocne oraz biurkowe. 

Funkcjonalne kinkiety o pokoju dziecka 

Kinkiety dedykowane do pokoju dziecka są w różnych kształtach, kolorach i z wieloma funkcjami. Energooszczędne źródło światła LED nie męczy wzroku, więc będzie idealne dla dzieci od najmłodszych lat. Kinkiety również mogą mieć wbudowaną półkę lub miejsce na przyboru, które pozwolą zaoszczędzić przestrzeń. Dla najmłodszych świetną alternatywą do pobudzenia wyobraźni i spokoju będą lampy ścienne w kształcie zwierzątek z naklejamy lub z elementami ulubionych postaci z bajek.