Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Przewody, przedłużacze, rozgałęźniki

Przedłużacze, rozgałęźniki i listwy zasilające są powszechnie używane w niemal każdym domu, biurze, warsztacie czy magazynie. Pomagają one szybko i łatwo doprowadzić prąd wszędzie tam, gdzie go potrzeba. Przedłużacz z długim kablem bywa nieoceniony w czasie domowych porządków — dzięki niemu możesz łatwo korzystać z odkurzacza bez konieczności przepinania sprzętu w kolejnych pomieszczeniach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz przedłużacze różnego rodzaju — nablatowe, elektryczne, ogrodowe, zwijane, budowlane i bębnowe. Oprócz tego znajdą u nas Państwo różne typy kabli USB. Zobacz przygotowaną przez nas ofertę i wybierz urządzenia zasilające najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.

Przedłużacze elektryczne do domu i ogrodu

Przedłużacze to grupa zarówno prostych i niewielkich urządzeń, ale i rozbudowanych nawijanych na bęben kabli z dodatkowym zabezpieczeniem termicznym montowanym przez producenta przedłużaczy, których zakup powinien być przemyślaną decyzją. Przedłużacz dostępny na rynku może być jednogniazdowy lub wielogniazdowy, może mieć przewód zasilający o różnej długości, czy kolorze. Jeśli potrzebujesz do jednego przedłużacza podpiąć kilka urządzeń możesz wybrać przedłużacz z 4 gniazdami z uziemieniem ( z bolcem). Dostępne są także przedłużacze o gniazdach o kształcie płaskim bez bolca, jak i okrągłym, które posiadają uziemienie lub występują w wersji bez uziemienia.


Przedłużacze elektryczne IP44 do prac na zewnątrz

W sprzedaży posiadamy przedłużacze z gniazdem hermetycznym, zarówno w wersji z przewodem o izolacji z pcv, jak i gumowej. Bębny wyposażone są w cztery gniazda hermetyczne IP44 z uziemieniem. Dodatkowo, klapki gniazd chronią styki gniazd przed zawilgoceniem lub zanieczyszczeniem. Występują tu także przedłużacze o podwyższonej klasie ochrony, do zastosowań wewnętrznych IP 44. Są one przeznaczone do pomieszczeń, w których urządzenia elektryczne narażone są na podwyższoną wilgotność oraz ryzyko zalania wodą. Takie może zastosować w kuchni, jak i w łazience. Produkty oznaczone IP44 są zazwyczaj szczelne. Podobnie jest z przedłużaczami ogrodowymi do zastosowania na zewnątrz, gdzie są bezpośrednio wystawione na deszcz czy śnieg, również powinno się stosować IP44. Przedłużacze, które są umieszczone w pomieszczeniach suchych mogą mieć niższy stopień ochrony IP20. Profesjonalne przedłużacze wyposażone są w niezawodne gniazda wtykowe jednofazowe lub trójfazowe.


Przedłużacze bębnowe, a przedłużacze w zwojach

W ofercie posiadamy przedłużacze w zwojach lub na bębnie. W zależności od rodzaju zasilania urządzeń wykorzystywanych na placu budowy, przemyśle, warsztacie, dobrać do nich możemy przedłużacz jednofazowy z napięciem 250V lub przedłużacz trójfazowy 400V. Przedłużacz możemy zakupić w różnorodnych kolorach. Przedłużacz pomarańczowy zwany również przedłużaczem ogrodowym wykorzystywany do prac ogrodowych, tam gdzie w danym miejscu potrzebujesz zasilania do podłączenia elektrycznych narzędzi ogrodowych. Przedłużka do ogrodu również zasili grill elektryczny w altanie ogrodowej, czy sprzęt do odtwarzania muzyki. Można również używać go w garażu, jest produkowany o różnych długościach, co pozwala nam dobrać odpowiedni rozmiar kabla dla naszych potrzeb.


Kolory przedłużaczy elektrycznych budowlanych i ogrodowych

Kolor pomarańczowy zapewnia, że jest widoczny i dzięki temu możemy mieć komfort bezpiecznej pracy stosując przedłużacz pomarańczowy. Budowlany przedłużacz czarny IP44 o izolacji gumowej idealny jest do stosowania na budowie, przemyśle lub warsztacie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają bębny, bloki lub gniazdo zasilające odporne na uderzenia. Przedłużacz klasyczny domowy o długościach od 1,5 do 10m najczęściej używany jest w pomieszczeniach. Przedłużacz brązowy idealnie komponuje się w pomieszczeniach wykończonych drzewem. Biały przedłużacz nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o klasycznym, eleganckim designie.