Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Kategorie
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Przewody, przedłużacze, rozgałęźniki

Przedłużacze bębnowe, zwijane, listwy zasilające, różne typy kabli usb do domu czy biura

Przedłużacze, rozgałęźniki i listwy zasilające są powszechnie używane w niemal każdym domu, biurze, warsztacie czy magazynie. Pomagają one szybko i łatwo doprowadzić prąd wszędzie tam, gdzie go potrzeba. Przedłużacz z długim kablem bywa nieoceniony w czasie domowych porządków — dzięki niemu możesz łatwo korzystać z odkurzacza bez konieczności przepinania sprzętu w kolejnych pomieszczeniach. W naszym sklepie internetowym znajdziesz przedłużacze różnego rodzaju — nablatowe, elektryczne, ogrodowe, zwijane, budowlane i bębnowe. Oprócz tego znajdą u nas Państwo różne typy kabli USB. Zobacz przygotowaną przez nas ofertę i wybierz urządzenia zasilające najlepiej dopasowane do swoich potrzeb.

Przedłużacze elektryczne do domu i ogrodu

Przedłużacze to grupa zarówno prostych i niewielkich urządzeń, ale i rozbudowanych nawijanych na bęben kabli z dodatkowym zabezpieczeniem termicznym montowanym przez producenta przedłużaczy, których zakup powinien być przemyślaną decyzją. Przedłużacz dostępny na rynku może być jednogniazdowy lub wielogniazdowy, może mieć przewód zasilający o różnej długości, czy kolorze. Jeśli potrzebujesz do jednego przedłużacza podpiąć kilka urządzeń możesz wybrać przedłużacz z 4 gniazdami z uziemieniem ( z bolcem). Dostępne są także przedłużacze o gniazdach o kształcie płaskim bez bolca, jak i okrągłym, które posiadają uziemienie lub występują w wersji bez uziemienia.


Przedłużacze elektryczne IP44 do prac na zewnątrz

W sprzedaży posiadamy przedłużacze z gniazdem hermetycznym, zarówno w wersji z przewodem o izolacji z pcv, jak i gumowej. Bębny wyposażone są w cztery gniazda hermetyczne IP44 z uziemieniem. Dodatkowo, klapki gniazd chronią styki gniazd przed zawilgoceniem lub zanieczyszczeniem. Występują tu także przedłużacze o podwyższonej klasie ochrony, do zastosowań wewnętrznych IP 44. Są one przeznaczone do pomieszczeń, w których urządzenia elektryczne narażone są na podwyższoną wilgotność oraz ryzyko zalania wodą. Takie może zastosować w kuchni, jak i w łazience. Produkty oznaczone IP44 są zazwyczaj szczelne. Podobnie jest z przedłużaczami ogrodowymi do zastosowania na zewnątrz, gdzie są bezpośrednio wystawione na deszcz czy śnieg, również powinno się stosować IP44. Przedłużacze, które są umieszczone w pomieszczeniach suchych mogą mieć niższy stopień ochrony IP20. Profesjonalne przedłużacze wyposażone są w niezawodne gniazda wtykowe jednofazowe lub trójfazowe.


Przedłużacze bębnowe, a przedłużacze w zwojach

W ofercie posiadamy przedłużacze w zwojach lub na bębnie. W zależności od rodzaju zasilania urządzeń wykorzystywanych na placu budowy, przemyśle, warsztacie, dobrać do nich możemy przedłużacz jednofazowy z napięciem 250V lub przedłużacz trójfazowy 400V. Przedłużacz możemy zakupić w różnorodnych kolorach. Przedłużacz pomarańczowy zwany również przedłużaczem ogrodowym wykorzystywany do prac ogrodowych, tam gdzie w danym miejscu potrzebujesz zasilania do podłączenia elektrycznych narzędzi ogrodowych. Przedłużka do ogrodu również zasili grill elektryczny w altanie ogrodowej, czy sprzęt do odtwarzania muzyki. Można również używać go w garażu, jest produkowany o różnych długościach, co pozwala nam dobrać odpowiedni rozmiar kabla dla naszych potrzeb.


Kolory przedłużaczy elektrycznych budowlanych i ogrodowych

Kolor pomarańczowy zapewnia, że jest widoczny i dzięki temu możemy mieć komfort bezpiecznej pracy stosując przedłużacz pomarańczowy. Budowlany przedłużacz czarny IP44 o izolacji gumowej idealny jest do stosowania na budowie, przemyśle lub warsztacie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, mają bębny, bloki lub gniazdo zasilające odporne na uderzenia. Przedłużacz klasyczny domowy o długościach od 1,5 do 10m najczęściej używany jest w pomieszczeniach. Przedłużacz brązowy idealnie komponuje się w pomieszczeniach wykończonych drzewem. Biały przedłużacz nadaje się do zastosowania w pomieszczeniach o klasycznym, eleganckim designie.