Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Wyłączniki krańcowe

Oferta wyłączników krańcowych

Wyłączniki krańcowe zwane też wyłącznikami krańcowymi, krańcówkami lub wyłącznikami bezpieczeństwa to łączniki w systemach automatycznych służące jako element kontrolny. Wykorzystywane są one do ustawiania limitów przekładni zębatej. Montowane są one na liniach przemysłowych, przenośnikach i innych maszynach o ruchu liniowym progresywnym.


Producenci łączników krańcowych

Internetowy sklep elektroinstalacyjny Interblue oferuje akcesoria przemysłowe tanio, takich firm produkujących artykuły elektryczne jak Elmark, Pokój S.E. i Promet. Pokój S.E. to polski producent łączników krańcowych. Pokój S.E. wprowadził do oferty nowe wykonania łączników bezpieczeństwa typu PSBM1. Są to łączniki z kluczem, linkowe i linkowe z resetem o długości linki do 25m o możliwości montażu dwu lub trzy polowego członu zestykowego. Elmark Holding sc. posiada licencję do produkcji pełnej gamy profesjonalnych urządzeń elektrycznych niskiego napięcia, wyrobów oświetleniowych oraz produktów instalacyjnych. AM-elektro jest od 2009 roku wyłącznym dystrybutorem i reprezentantem tej marki w Polsce. AM-elektro Elmark oferują np. wyłącznik krańcowy serii CSA posiadający odporną na wibrację metalową powłokę. W ofercie Interblue znajdują się inne modele krańcówek firmy Elmark.


Typy i rodzaje krańcówek

Wyłącznik krańcowy serii TZ-6 to miniaturowy przełącznik ograniczający montowany w aluminiowej powłoce, odpornej na wibracje, smarowanie i wodę. Wyłącznik krańcowy serii CM-1 to przełącznik ograniczający posiadający wysoką precyzję i możliwość pracy w szerokim spektrum prędkości. Wyłącznik krańcowy serii TZ-8 mający małe wymiary i odporną na wibracje powłokę z plastikowym wiekiem to egzemplarz odporny na smary i wodę. Wyłącznik krańcowy serii CWL posiada aluminiową powłokę z wysoką siłą mechaniczną i odpornością na smary, wodę i ciśnienie. Wyłącznik krańcowy serii CZ93 to przełącznik ograniczający dostępny w dwóch wersjach, w zależności od ilości styków roboczych: 2NC i NO+NC. Promet to producent, którego produkty sklep internetowy Interblue posiada również w swojej ofercie ( łączniki miniaturowe i krańcowe różnych typów, LM, MPO, 52 i wiele innych). Sprawdź pełną ofertę łączników wchodząc na stronę Interblue.