Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Panele LED

Przekształć swój dom w nowoczesną i komfortową oazę dzięki panelom sufitowym LED. Oświetlenie LED to jedne z najbardziej wydajnych świateł na rynku. Dzięki panelom sufitowym LED możesz regulować poziomy jasności, aby stworzyć przytulną atmosferę i kontrolować, ile światła jest potrzebne w każdym pomieszczeniu. Ponadto panele te są zaprojektowane tak, abyś mógł się cieszyć ich wydajnością przez długie lata. Udowodniono, że oświetlenie LED poprawia wydajność w miejscach pracy w różnych branżach. W domu oznacza to większe zaangażowanie dzieci podczas odrabiania lekcji lub dorosłych w trakcie pracy. Panele LED sufitowe zapewnią odpowiednie oświetlenie pomieszczenia, dlatego może być to jedną z najmądrzejszych inwestycji w Twoim domu. Nie czekaj, zainwestuj w doskonałe rozwiązanie oświetleniowe już dziś.

Nowoczesne i oszczędne panele led

Na stronach naszego sklepu internetowego InterBlue znajdziesz bogatą gamę oświetlenia led, które odznacza się wysoką energooszczędnością oraz pozytywnym wpływem na środowisko naturalne. W tej grupie produktów zebrano panele LED.  Takie tanie panele ledowe mogą być świetną alternatywą dla tradycyjnych lamp sufitowych, żarówek lub świetlówek. Panel sufitowy led to nowoczesne wzornictwo i design, który odmienia charakter oświetlanego wnętrza. Panele led sufitowe cenione są [rzez kupujących głównie ze względu na ich oszczędność. Mogą zużywać o 50 procent mniej energii w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła. Najbardziej standardowym rozwiązaniem są panele led 60x60. Cienkie panele ledowe szczególnie dobrze prezentują się w pomieszczeniach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, salach konferencyjnych czy w nowoczesnych hotelach.


Panele ledowe podtynkowe i natynkowe

Panel led podtynkowy po dokupieniu specjalnej ramki może zostać użyty jako panel led natynkowy.  Takie oszczędne rozwiązanie oświetleniowe sprawdzi się również w sufitach podwieszanych. Panele led sufitowe często montowane są w przestrzeniach komercyjnych np. w supermarketach, salach ekspozycyjnych, muzeach czy szpitalach. Światło, jakie emitują panele ledowe nie razi i nie oślepia. Odpowiedni panel oświetleniowy led delikatnie ozdabia sufit emitując światło o barwie białej, ciepłej lub zimnej. Panele led ze światłem zimnym sprawdzą się najlepiej w przestrzeniach użytkowych, a oświetlenie sufitowe led ciepłe nada przyjemnego charakteru wnętrzom domowym. Panele led oferowane są w zestawach z zasilaczami, które umożliwiają podłączenie oświetlenia do sieci. Kwadratowe panele led są świetnym zamiennikiem tradycyjnych opraw rastrowych 4x18W. W proponowanej podkategorii znajdziesz panele świetlne EcoEnergy, Kanlux czy BEMKO.

Dlaczego panele sufitowe LED to najlepszy wybór dla Twojego domu?

Jeśli chodzi o oświetlenie domu, masz nieskończenie wiele opcji. Jeśli jednak chcesz oświetlić swój dom stylowo i efektywnie, to panele LED sufitowe wpuszczane powinny znaleźć się na szczycie Twojej listy. To świetny sposób na rozjaśnienie każdego pomieszczenia w domu dzięki żywym kolorom i prostym wzorom. Przyjrzyjmy się niektórym zaletom, które wiążą się z wyborem paneli sufitowych LED do swojego domu.

Oszczędność kosztów

Diody LED zużywają mniej energii elektrycznej niż tradycyjne żarówki lub żarówki halogenowe, co oznacza, że są o wiele bardziej energooszczędne i opłacalne. W rzeczywistości diody LED mogą działać do 25 razy dłużej niż inne rodzaje oświetlenia, więc nie będziesz musiał się martwić o ich częstą wymianę. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić na kosztach energii i jednocześnie cieszyć się taką samą ilością światła w swoim domu.

Trwałość

Panele LED podtynkowe i natynkowe są również niezwykle trwałe. Nie nagrzewają się tak jak inne żarówki, więc nie zużyją się z czasem jak ich odpowiedniki. Diody LED nie wytwarzają również promieniowania UV ani nie zawierają rtęci, co czyni je opcją przyjazną dla środowiska w porównaniu z innymi rodzajami oświetlenia. A ponieważ oświetlenie LED nie wymaga zabiegów konserwacyjnych ani wymiany, nie będziesz musiał się martwić o ich zakup nowego oświetlenia co kilka lat.

Elastyczność projektu

W przypadku paneli sufitowych LED możesz wybierać spośród wielu różnych kształtów i rozmiarów w zależności od tego, jaki wygląd chcesz uzyskać w swojej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy chcesz czegoś eleganckiego i nowoczesnego, czy czegoś bardziej klasycznego, z pewnością znajdziesz panele LED sufitowe natynkowe, które idealnie pasują do każdego pomieszczenia w Twoim domu.