Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Barwa światła
więcej... mniej
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
23 115

Marki

Panele LED

Nowoczesne i oszczędne panele led

Na stronach naszego sklepu internetowego InterBlue znajdziesz bogatą gamę oświetlenia led, które odznacza się wysoką energooszczędnością oraz pozytywnym wpływem na środowisko naturalne. W tej grupie produktów zebrano panele LED.  Takie tanie panele ledowe mogą być świetną alternatywą dla tradycyjnych lamp sufitowych, żarówek lub świetlówek. Panel sufitowy led to nowoczesne wzornictwo i design, który odmienia charakter oświetlanego wnętrza. Panele led sufitowe cenione są [rzez kupujących głównie ze względu na ich oszczędność. Mogą zużywać o 50 procent mniej energii w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła. Najbardziej standardowym rozwiązaniem są panele led 60x60. Cienkie panele ledowe szczególnie dobrze prezentują się w pomieszczeniach biurowych, obiektach użyteczności publicznej, salach konferencyjnych czy w nowoczesnych hotelach.


Panele ledowe podtynkowe i natynkowe

Panel led podtynkowy po dokupieniu specjalnej ramki może zostać użyty jako panel led natynkowy.  Takie oszczędne rozwiązanie oświetleniowe sprawdzi się również w sufitach podwieszanych. Panele led sufitowe często montowane są w przestrzeniach komercyjnych np. w supermarketach, salach ekspozycyjnych, muzeach czy szpitalach. Światło, jakie emitują panele ledowe nie razi i nie oślepia. Odpowiedni panel oświetleniowy led delikatnie ozdabia sufit emitując światło o barwie białej, ciepłej lub zimnej. Panele led ze światłem zimnym sprawdzą się najlepiej w przestrzeniach użytkowych, a oświetlenie sufitowe led ciepłe nada przyjemnego charakteru wnętrzom domowym. Panele led oferowane są w zestawach z zasilaczami, które umożliwiają podłączenie oświetlenia do sieci. Kwadratowe panele led są świetnym zamiennikiem tradycyjnych opraw rastrowych 4x18W. W proponowanej podkategorii znajdziesz panele świetlne EcoEnergy, Kanlux czy BEMKO.