Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
4 139
Marki

Gniazda podtynkowe

Podtynkowe gniazda elektryczne

Gniazda elektryczne to niezbędny element wykończenia niemal każdego wnętrza. Rozróżniamy gniazda podtynkowe oraz natynkowe. Gniazda podtynkowe to jeden z bardzo ważnych elementów jeśli chodzi o elegancki wystrój wnętrza, gdyż wszystkie elementy urządzenia schowane są w ścianie. Kontakty montowane podtynkowo świetnie odnajdą się w salonie, a nawet kuchni czy łazience ze względu na obecność zabezpieczającej klapy dającej gwarancję bryzgoszczelności, a tym samym bezpieczeństwa.


Wieloktrotność gniazd elektrycznych podtynkowych

Sklep Interblue posiada bogatą ofertę zarówno pojedynczych, jak i podwójnych gniazd podtynkowych. Wykonane z różnego rodzaju materiałów w różnych wersjach kolorystycznych gniazda podtynkowe świetnie dopasują się do każdego wnętrza, tworząc tym samym harmonijną całość. Ponad to istnieją modele wyposażone w klucz uprawniający,gniazda hermetyczne do łazienki czy gniazda z uziemieniem typu Schuko.