Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Gniazda podtynkowe

Podtynkowe gniazda elektryczne

Gniazda elektryczne to niezbędny element wykończenia niemal każdego wnętrza. Rozróżniamy gniazda podtynkowe oraz natynkowe. Gniazda podtynkowe to jeden z bardzo ważnych elementów jeśli chodzi o elegancki wystrój wnętrza, gdyż wszystkie elementy urządzenia schowane są w ścianie. Kontakty montowane podtynkowo świetnie odnajdą się w salonie, a nawet kuchni czy łazience ze względu na obecność zabezpieczającej klapy dającej gwarancję bryzgoszczelności, a tym samym bezpieczeństwa.


Wieloktrotność gniazd elektrycznych podtynkowych

Sklep Interblue posiada bogatą ofertę zarówno pojedynczych, jak i podwójnych gniazd podtynkowych. Wykonane z różnego rodzaju materiałów w różnych wersjach kolorystycznych gniazda podtynkowe świetnie dopasują się do każdego wnętrza, tworząc tym samym harmonijną całość. Ponad to istnieją modele wyposażone w klucz uprawniający,gniazda hermetyczne do łazienki czy gniazda z uziemieniem typu Schuko.