Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Latarenki ogrodowe

Lampiony ogrodowe to praktyczna dekoracja, niezbędna w każdym ogrodzie. Ciekawy design oraz lekko przyciemnione światło stworzą niepowtarzalną i przytulną atmosferę. Kompaktowe rozmiary sprawiają, że lampiony ogrodowe świetnie sprawdzą się również na tarasach, balkonach i altanach. W naszej ofercie posiadamy funkcjonalne solarne lampiony na taras, jak i klasyczne lampiony na baterie. Różnorodna stylistyka i bogactwo kolorów sprawia, że mamy latarenki na taras, które idealnie dopełnią każdą ogrodową przestrzeń.

Latarenki i lampiony jako oświetlenie dekoracyjne do ogrodu

W tym miejscu zebrano szereg dekoracji świetlnych, które możesz wykorzystać jako ozdobę do ogrodu. Latarenki ogrodowe to modna ostatnimi czasy forma subtelnego doświetlenia tarasów, balkonów czy altan ogrodowych. Lampiony ogrodowe swoim subtelnym oświetleniem nadają przestrzeniom urokliwego wyglądu. Latarenki ogrodowe mogą występować np. w formie solarnej lampy na balkon.


Solarne latarenki na taras i werandę

Oświetlenie solarne nie wymaga dodatkowego źródła zasilania czy prowadzenia plątaniny kabli, ponieważ zasilane jest energią słoneczną, dzięki wbudowanemu panelowi solarnemu. Dekoracyjne oświetlenie ogrodowe może pracować w energooszczędnej technologii LED. Latarenki ogrodowe LED emitują zwykle białe światło, ale istnieją również lampy ogrodowe ze światłem RGB, które delikatnie zmieniają kolor emitowanego światła. Lampiony ogrodowe, przypominające małe latarnie, dzięki ergonomicznym uchwytom do przenoszenia, mogą być w łatwy sposób transportowane lub zawieszane. Lampy solarne wiszące tworzą przyjemny nastrój, sprzyjający relaksowi i odpoczynkowi. Takie dekoracyjne lampy na taras czy balkon mogą przybierać różne kształty. Mogą występować np. w postaci ozdobnych słoików, do których można wrzucić drobne bibeloty lub inne ozdoby. Takie akcenty świetlne to świetny przykład ozdoby do ogrodu lub dekoracji balkonowej.


Turystyczne i ozdobne oświetlenie led

 Inną ciekawą propozycją oświetlenia dekoracyjnego są turystyczne lampki LED np. imitujące wygląd tradycyjnej lampy naftowej. Przenośne lampki kempingowe występują w różnych kolorach. Zasilane są zwykle dołączonymi do nich bateriami. Sprawdzą się, nie tylko jako lampki do zawieszenia na tarasie, ale także jako mobilne źródło światła podczas biwaku, pikniku czy wakacji pod namiotem. Takie dekoracje oświetleniowe do ogrodu uczynią to miejsce jeszcze bardziej przyjazną strefą komfortu i relaksu, tworząc przyjemny nastrój w letnie wieczory. Przenośne lampy do ogrodu, dzięki swym kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze można łatwo przenosić, codziennie aranżując swoją przestrzeń na nowo.