Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj
Marki

Oprawki montażowe

Oprawki montażowe

Ta kategoria została poświęcona oprawkom montażowym do różnych żarówek oraz świetlówek. Żarówki dostępne są w wersjach o różnych trzonkach i mocach. W ofercie naszego e-sklepu dostępne są oprawki do żarówek w różnym stylu. Oprawki montażowe często stosuje się w oczkach sufitowych, a w niej umieszcza się odpowiednie do oprawy źródło światła. Na naszej stronie internetowej posiadamy także żarówki led m.in. o trzonkach: E27, E14, GU10, G4 itd.

Rodzaje oprawek do żarówek

Oferujemy oprawki montażowe pochodzące od znanych i cenionych producentów tj.: BEMKO, PAWBOL, PLASTROL. Oprawki do żarówek mogą być wykonane z różnych materiałów w ciekawych stylach. Najpopularniejsze są oprawki ceramiczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Oprawki mogą być również: plastikowe, betonowe, miedziane czy metalowe. W tej kategorii znajdziesz również oprawkę do świetlówki kompaktowej o trzonku G23.