Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Oprawki montażowe

Oprawki montażowe

Ta kategoria została poświęcona oprawkom montażowym do różnych żarówek oraz świetlówek. Żarówki dostępne są w wersjach o różnych trzonkach i mocach. W ofercie naszego e-sklepu dostępne są oprawki do żarówek w różnym stylu. Oprawki montażowe często stosuje się w oczkach sufitowych, a w niej umieszcza się odpowiednie do oprawy źródło światła. Na naszej stronie internetowej posiadamy także żarówki led m.in. o trzonkach: E27, E14, GU10, G4 itd.

Rodzaje oprawek do żarówek

Oferujemy oprawki montażowe pochodzące od znanych i cenionych producentów tj.: BEMKO, PAWBOL, PLASTROL. Oprawki do żarówek mogą być wykonane z różnych materiałów w ciekawych stylach. Najpopularniejsze są oprawki ceramiczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Oprawki mogą być również: plastikowe, betonowe, miedziane czy metalowe. W tej kategorii znajdziesz również oprawkę do świetlówki kompaktowej o trzonku G23.