Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Ramki potrójne

Ramki instalacyjne potrójne na gniazda i włączniki podtynkowe

Ramki instalacyjne potrójne są dostosowane do zamontowania w nich do 3 różnych elementów osprzętu elektrycznego. Ramki potrójne można montować pionowo, jak również poziomo, w zależności od typu ramki i własnych potrzeb. W tej kategorii znajdziesz ramki potrójne uniwersalne w różnych kolorach takich jak m.in. złote, czarne, srebrne ECRU czy antracytowe. Proponowane ramki na osprzęt są wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na blaknięcie i zniszczenia mechaniczne. W ofercie naszego sklepu odnaleźć można ramki potrójne hermetyczne ze specjalnym uszczelnieniem, jak i te o stopniu odporności IP20.

Ramki potrójne wykonane z różnych materiałów

Ramki trzykrotne posiadają różne wykończenia powierzchni np. matowe, czy błyszczące, przez co pasują do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Ramki instalacyjne potrójne są mocowane na zatrzask, więc ich założenie jest dziecinnie proste. Oferujemy również drewniane, betonowe czy szklane ramki na gniazdka i włączniki. W naszym sklepie znajdziecie ramki instalacyjne potrójne pochodzących  z różnych podtynkowych serii osprzętu od znanych firm takich jak: Karlik, Kontakt-Simon czy OSPEL.