Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Naświetlacze led 50W i więcej

Naświetlacze LED 50W

W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju naświetlacze 50W. Odmienne zarówno jeśli chodzi o wygląd, rozmiar oraz dodatkowe funkcje. W ofercie sklepu można znaleźć naświetlacze LED-owe w podstawowych opcjach kolorystycznych. Czerń, biel i urozmaicone szarości królują wśród LED-owych naświetlaczy i halogenów wysokiej mocy. Jeśli chodzi o gabaryty naświetlaczy LED zewnętrznych istnieją one w różnych rozmiarach. Ich dobór będzie uzależniony przede wszystkim od miejsc przeznaczenia. Istniejące naświetlacze LED 50W mogą być zarówno wyeksponowane ja również ukryte i prawie niezauważalne dla oka.


Naświetlacze LED zewnętrzne - dodatkowe funkcje

Do dodatkowych funkcji naświetlaczy zewnętrznych należą, m.in. czujnik ruchu, dodatkowa rączka pomocna przy przenoszeniu jak również możliwość zmiany kąta padania światła. Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu idealnie sprawdzą się w miejscach gdzie stałe oświetlenie jest niepotrzebne. Taki rodzaj naświetlaczy LED to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie ale również jedna z metod pozwalająca na oszczędność energii. Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu przeznaczone są zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Wewnętrzne naświetlacze doskonale sprawdzą się do oświetlenia klatek schodowych zaś zewnętrzne naświetlacze Led to doskonałe rozwiązanie do podświetlenia wjazdu na posesje czy miejsc parkingowych. Do równie przydatnej i bardzo popularnej grupy naświetlaczy LED należą naświetlacze LED przenośne. W zależności od potrzeb możemy zmieniać miejsce ich przeznaczenia. Takie naświetlacze posłużą przede wszystkim na budowie oraz przy remoncie. Oferowane naświetlacze ledowe charakteryzują się wysokim stopniem szczelności oraz najlepszą jakością materiałów.