Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Barwa światła
więcej... mniej
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
19 127
Marki

Naświetlacze led 20W

Naświetlacze LED o mocy 20 W

Ta kategoria przeznaczona jest dla osób, które szukają naświetlaczy LED, działających z mocą 20 W. Znajdziesz tu energooszczędne naświetlacze LED 20 W w różnych kolorach, które dopasujesz do swojego miejsca, w którym chcesz go zamontować. Nasze naświetlacze LED posiadają dodatkowe funkcje np. naświetlacz LED z czujnikiem ruchu, który jest bardzo czuły na ruch.


Naświetlacze LED z różną barwą światła

Naświetlacze LED działające z mocą 20 W emitują różną barwą światła tak jak: zimna, która charakteryzuje się temperaturą np. 6000K, neutralną np. 4000K i ciepłą np. 3000K. Barwę światła naświetlacza dobierasz do swoich potrzeb. Naświetlacze LED posiadają podwyższony stopień odporności, więc są odporne na kurz, pył i inne trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą być usytuowane na zewnątrz, np. naświetlacz LED 20W LEDVANCE OSRAM. Naświetlacze LED posiadają estetyczny wygląd, więc mogą również sprawować funkcję dekoracyjną. Naświetlacze Led, które nasz sklep posiada w asortymencie są wykonane z trwałych i odpornych materiałów oraz cieszą się dużym zainteresowaniem. Posiadamy naświetlacze 20 W pochodzące od popularnych, charakteryzujących się długotrwałością swoich produktów producentów takich jak: ANLUX, EcoEnergy, Helios, KANLUX, Ledvance Osram, Tb Energy i VOLTENO.