Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Naświetlacze led 20W

Naświetlacze LED o mocy 20 W

Ta kategoria przeznaczona jest dla osób, które szukają naświetlaczy LED, działających z mocą 20 W. Znajdziesz tu energooszczędne naświetlacze LED 20 W w różnych kolorach, które dopasujesz do swojego miejsca, w którym chcesz go zamontować. Nasze naświetlacze LED posiadają dodatkowe funkcje np. naświetlacz LED z czujnikiem ruchu, który jest bardzo czuły na ruch.


Naświetlacze LED z różną barwą światła

Naświetlacze LED działające z mocą 20 W emitują różną barwą światła tak jak: zimna, która charakteryzuje się temperaturą np. 6000K, neutralną np. 4000K i ciepłą np. 3000K. Barwę światła naświetlacza dobierasz do swoich potrzeb. Naświetlacze LED posiadają podwyższony stopień odporności, więc są odporne na kurz, pył i inne trudne warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą być usytuowane na zewnątrz, np. naświetlacz LED 20W LEDVANCE OSRAM. Naświetlacze LED posiadają estetyczny wygląd, więc mogą również sprawować funkcję dekoracyjną. Naświetlacze Led, które nasz sklep posiada w asortymencie są wykonane z trwałych i odpornych materiałów oraz cieszą się dużym zainteresowaniem. Posiadamy naświetlacze 20 W pochodzące od popularnych, charakteryzujących się długotrwałością swoich produktów producentów takich jak: ANLUX, EcoEnergy, Helios, KANLUX, Ledvance Osram, Tb Energy i VOLTENO.