Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
31 76

Marki

Wentylatory o średnicy 150

Wentylatory o średnicy 150 mm

W tej kategorii znajdziesz wentylatory z średnicą przyłącza do systemu wentylacyjnego wynoszące 150 mm. Posiadamy różne wentylatory wyciągowe 150 wyposażone w wyłącznik czasowy, wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory kanałowe, a także wentylatory z wyłącznikiem sznurkowym. Nasze wentylatory pochodzą od cenionych producentów takich jak: DOSPEL, HARDI czy BLAUBERG. Wentylator wyciągowy znajdzie zastosowanie wszędzie, ponieważ charakteryzuje się cichą pracą. Wentylatory łazienkowe, mogą być wykorzystywane również w kuchni, ponieważ są dostosowane do pracy w miejscach narażonych na wilgoć. Wentylatory przemysłowe znajdują zazwyczaj zastosowanie np. w sklepach czy barach. Wentylatory 150 posiadają różne funkcje takie jak np. czujnik wilgotności (włączy się automatycznie po przekroczeniu określonego poziomu wilgotności powietrza) czy wyłącznik czasowy (urządzenie wyłączy się po określonym czasie).


Wentylatory kanałowe

Wentylatory kanałowe możesz wykorzystać w domu, w biurze, łazience czy kuchni. Wentylatory kanałowe przystosowane są do ciągłej pracy i charakteryzują się niskim poziomem hałasu oraz wysoką wydajnością. Wentylatory kanałowe wykonane są z z materiału odpornego na korozje. Wentylatory kanałowe możesz wykorzystać w domu, w biurze, łazience czy kuchni. Wentylatory kanałowe przystosowane są do ciągłej pracy i charakteryzują niskim poziomem hałasu oraz wysoką wydajnością. Wentylatory te wykonane są z z materiału odpornego na korozje.