Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
11 165

Marki

Oprawy LED zewnętrzne

Oświetlenie na zewnątrz LED

Każdy warsztat potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Dbając o właściwe warunki pracy, zadbaj również o energooszczędne oświetlenie. Naświetlacze LED z przenośnym uchwytem sprawdzą się idealnie w każdym zakładzie mechanicznym, miejscu przemysłowym lub w domu. Reflektory LED są dedykowane do rozświetlania okolic posesji, powierzchni zewnętrznych, a także ogrodów czy parków. Energooszczędny naświetlacz LED gwarantuje wysokiej jakości światło przy niskim koszcie eksploatacji. Stwórz w domu lub miejscu pracy sprzyjające warunki, poprawiając jakość oświetlenia.


Naświetlacze z czujnikami ruchu

W pełni ekologiczne rozwiązanie, jakie daje Ci naświetlacz LED z czujnikiem ruchu będzie idealną propozycją do pracy, która wymaga zaangażowania nawet w godzinach nocnych. Główną cechą naświetlaczy LED jest natychmiastowa gotowość do pracy. Wykorzystując diody najwyższej jakości otrzymujesz jednocześnie wysoką jakość działania, ale i bardzo długi czas użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz EcoEnegry naświetlacz LED z czujnikiem ruchu. Przyda się on najlepiej przy pracy w zakładach mechanicznych, a także przy gospodarstwie domowym. Ponadto w tej kategorii czeka na Ciebie renomowanej marki przenośny naświetlacz, który swoją funkcjonalnością ułatwił pracę niejednej osobie.


Energooszczędne oświetlenie zewnętrzne IP44

Ekonomiczne diody zapewniające odpowiednią moc, będą służyć przez bardzo długi czas. Jednym z takich produktów jest ANLUX naświetlacz LED, który swoją popularność zyskał dzięki małym gabarytom i możliwości zastosowania w każdych warunkach i miejscach. Uniwersalność produktów to bardzo ważna cecha, dzięki niej wiesz, że dowolny naświetlacz energooszczędny sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Prawidłowo dobrana moc naświetlacza LED lub reflektora LED jest kluczem do należytego korzystania z przedstawionego asortymentu.