Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

48h

Towar wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Barwa światła
więcej... mniej
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
22 155
Marki

Naświetlacze led 30w

Naświetlacze w technologi LED 30W

Sklep interblue w swojej ofercie posiada bogaty asortyment wszelkiego rodzaju naświetlaczy. Wśród nich znajdują się naświetlacze LED 30W. Wiele z nich wyposażonych jest w dodatkowe funkcje. Są to, m.in. naświetlacze LED z czujnikiem ruchu. Taki rodzaj oświetlenia idealnie sprawdzi się przy wjazdach do parkingów lub przy bramie prowadzącej na teren posesji. Naświetlacze LED zewnętrzne gwarantują nie tylko wygodę ale również pewnego rodzaju bezpieczeństwo. Dzięki naświetlaczom LED-owym z czujnikiem ruchu dostajemy sygnał świetlny informujący nas o tym, że ktoś w danym momencie znajduje się w obrębie naszej posiadłości.


Naświetlacze przenośne

Oprócz wspomnianych wcześniej udogodnień istnieją również naświetlacze LED przenośne. Dają nam możliwość zmiany swojego położenia w zależności od potrzeb. Dzięki temu, że wiele z oferowanych naświetlaczy 30W wyposażonych jest w dodatkową rączkę znacznie ułatwia to przemieszczanie obiektu. Naświetlacze LED 30W istnieją również w wielu rozmiarach oraz kilku podstawowych wariantach kolorystycznych. Dzięki neutralnym kolorom naświetlaczy zewnętrznych, takim jak czarny, biały czy szary jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni naświetlacz który idealnie wpisze się w otoczenie. Do podstawowych zadań zewnętrznych naświetlaczy LED należy również podkreślenie walorów elewacyjnych budynków jak również ukazanie piękna małej architektury zdobiącej posesje. Naświetlacze LED-owe są również idealnym rozwiązaniem jeśli chodzi o podświetlenie ozdobnych krzewów. Wybierając naświetlacze 30W oferowane przez nasz sklep masz pewność jakości i niezawodności na długie lata.