Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Oświetlenie szynowe

Nowoczesne oświetlenie do wszelkiego rodzaju pomieszczeń

Reflektory szynowe stanowią jedną z najbardziej popularnych grup oświetlenia sufitowego w obecnych czasach. Ich nowoczesność to nie tylko forma ale przede wszystkim funkcjonalność. Metalowe listwy z szynami  w których umieszczono przewody prądowe zasilają reflektory wyposażone w diody LED. Duża część opraw posiada wymienne źródło światła pozwalając na samodzielny dobór barwy oraz mocy żarówek. To elastyczna forma oświetlenia dostosowująca się do potrzeb użytkownika. Reflektory szynowe wykorzystywane są jako oświetlenie nowoczesnych salonów, kuchni, sypialni i korytarzy a także licznych miejsc użyteczności publicznej takich jak sklepy, bary, szkoły i restauracje. 

Systemy 1 i 3-fazowe

Rozróżniamy dwa rodzaje systemów szynowych: jednofazowe i trójfazowe. Ten pierwszy umożliwia jednoczesne włączanie i wyłączanie wszystkich opraw zainstalowanych na jednej szynie. Opcja ta dedykowana jest mieszkaniom oraz niewielkim przestrzeniom użytku publicznego. System trójfazowy pozwala nam natomiast na sterowanie poszczególnymi lampami w różnych konfiguracjach. Jest to rozwiązanie idealne do sklepów czy restauracji, pozwalające na akcentowanie bardziej atrakcyjnych przestrzeni. 

Zalety lamp szynowych

Oświetlenia szynowego bez wątpienia niesie za sobą wiele zalet. Do najważniejszej zaliczamy przede wszystkim łatwość montażu oraz elastyczność późniejszej konfiguracji. To od ciebie zależy w jakiej strefie umieścisz reflektor i w jaką stronę nakierujesz jego światło.  Ich nowoczesny charakter nada wyrazu każdej przestrzeni idealnie ją oświetlając. W sklepie interblue znajdziesz ogromny wybór opraw szynowych zarówno do systemów jedno jak i trójfazowych. Ich odmienna estetyka wykonania idealnie odnajdzie się w różnorodnie zaaranżowanych wnętrzach. Reflektory SPOTLINE to niezaprzeczalnie najlepsza jakość i doskonała prezentacja.