Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki

Zakrętarki, wkrętarki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Oferta wieratrko-wkrętarek, nie tylko do użytku domowego

W tej kategorii wkrętarek, wiertarko-wkrętarek,wkrętarek akumulatorowych, zakrętarek udarowych znajdziemy szeroki wybór sprzętu, począwszy od tanich wkrętarek do użytku dla majsterkowiczów, aż po sprzęt wiodących firm takich jak Bosch, Makita, czy DeWalt przeznaczonych dla profesjonalistów. Wkrętak akumulatorowy to niezbędne narzędzie do majsterkowania i wykonywania drobnych napraw. Korzystając z wkrętaka akumulatorowego NPKL3626 firmy Nutool z łatwością wkręcisz i wykręcisz różne śruby i wkręty oraz oświetlisz punktowo miejsce pracy. Wykonasz prace o wiele szybciej, niż w przypadku wykorzystania ręcznego wkrętaka. Wkrętak jest lekki i poręczny, a jego mały rozmiar sprawia, że możesz nim dotrzeć do miejsc o utrudnionym dostępie. Dzięki zasilaniu energią z akumulatora możesz pracować tym urządzeniem w miejscu bez stałego dostępu do energii elektrycznej, na przykład w ogrodzie lub na działce. Wbudowany akumulator litowo-jonowy do wkrętarki zapewnia długą pracę, a jego ładowanie trwa pięć godzin. Do zestawu dołączono komplet bitów. W sklepie internetowym Interblue dostępne są również inne tanie wkrętaki. Wiertarko-wkrętarka to narzędzie dla każdego majsterkowicza lub profesjonalisty do prac w warsztacie do wkręcania wkrętów.


Wiertarko-wkretarki DeWalt

Duża popularnością cieszą się cieszą się wiertarko-wkrętarki firm DeWalt i Makita. Wiertarko-wkrętarki mogą być zasilane z akumulatora lub także elektrycznie. Wiertarko-wkrętarki można podzielić również na  wiertarko-wkrętarki udarowe i bez udaru. Zakrętarka służy do montażu śrub do drewna przy montażu konstrukcji drewnianych, posiada udar boczny. Wkrętarka, zakrętarka przeznaczona jest do cięższych pracach, ponieważ funkcja udaru zapewnia dodatkową moc wkręcania. Przeznaczone są one zwykle jest dla profesjonalistów. Urządzenie jest bardzo delikatne dla nadgarstków, gdyż nie trzeba go przyciskać jak w przypadku standardowej wkrętarki. Znajdziemy tu również klucze udarowe, czyli większe zakrętarki, które mogą być zasilane z sieci elektrycznej. Dostępny w sklepie internetowym Interblue jest także akumulatorowy klucz udarowy, zakrętarka DCF815C2 DeWalt. Akumulatorowy klucz udarowy doskonale się sprawdza do przykręcania śrub mocujących koła lub śrub do drewna i przy podobnych pracach.