Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Producent
więcej... mniej
Cena
0 5

Marki

Puszki podtynkowe

Podtynkowe puszki montażowe

Puszki montażowe podtynkowe są istotnym elementem instalacji elektrycznej. Dzięki puszkom montażowym podtynkowym możemy chronić połączenia przewodów elektrycznych lub używać ich do montażu sprzętu elektroinstalacyjnego np. gniazd. Puszki podtynkowe można używać na różnych powierzchniach ścian.


Krotność puszek elektrycznych

Nasz sklep oferuje różnego rodzaju puszki montażowe podtynkowe (pojedyncze, podwójne oraz potrójne) firm ELECTRO-PLAST i PLAST-ROL. W naszym sklepie znajdziecie puszki podtynkowe o różnych i tradycyjnych wymiarach, które są wykonane z wysokiej jakości materiału. Posiadamy puszki instalacyjne podtynkowe w pomarańczowym kolorze oraz czarnym.