Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Linia
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Barwa światła
więcej... mniej
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
1 95

Żarówki LED

Energooszczędne źródła światła LED

Żarówki LED cechuje nowoczesna technologia, która na dobre zadomowiła się wśród coraz większej liczby użytkowników. Strumień światła, jaki oddają lampki LED jest w dużej mierze odpowiedzialny za ich dużą popularność. Ponadto znacznie mniejsze zużycie energii jest najbardziej korzystną rzeczą, jaką możemy mieć, jeśli wyposażymy się w energooszczędne żarówki LED. Emisja dwutlenku węgla przy korzystaniu z żarówek LED jest również znacznie mniejsza. Dzięki temu każdy użytkownik diod LED mimowolnie dba o środowisko naturalne. Prezentowana w tym miejscu kategoria, to przede wszystkim energooszczędne żarówki LED, które możesz wykorzystać do swojego domu lub do miejsca pracy. Szerokie zastosowanie w niezliczonych pomieszczeniach, jednocześnie gwarantuje Ci możliwość zmniejszenia zużycia energii.

Żarówki Ledowe, a typ ich gwintu

Jeśli szukasz żarówki LED zwróć przede wszystkim uwagę na trzonek, czyli na gwint żarówki. To pomoże Ci w odpowiednim doborze lampki do oprawy oświetleniowej w miejscu, na którym Ci zależy. Poszukiwania nie będą trudne. Każda żarówka z odmiennym gwintem została pogrupowana i przypisana do kategorii, nazwanej według rodzaju trzonka. Kierując się tą wskazówką bez problemu odnajdziesz pożądaną żarówkę LED, dzięki której będziesz mógł cieszyć się przyjaznym źródłem światła, a tym bardziej mniejszym zużyciem energii. Każda żarówka energooszczędna, która znajduje się w naszej ofercie została wyprodukowana według najnowszych standardów i norm technologicznych. Opierając się na wymogach produkcyjnych wyselekcjonowaliśmy tylko te produkty, które po latach doświadczenia sprawdziły się wśród użytkowników najlepiej. Dzięki temu możesz wybierać produkty bogate w wysoką jakość.