Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Żarówki LED

Żarówki LED


Żarówki LED, to nowoczesna i energooszczędna alternatywa dla zwykłych żarówek żarowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, żarówki LED są także niezwykle trwałe — niektóre modele dostępne w naszym sklepie internetowym świecą nawet do 15 000 godzin (dla porównania żarówki żarowe świecą około 1000 godzin). W interblue.pl znajdziesz żarówki LED świecące ciepłym lub zimnym światłem w wielu oryginalnych wzorach i kształtach. Dekoracyjne żarówki LED w kształcie świecy, diamentu czy serca to tylko niektóre z wielu przygotowanych przez nas propozycji. Wymień swoje zwykłe żarówki na LEDowe i ciesz się mniejszymi rachunkami za prąd.

Energooszczędne źródła światła LED

Żarówki LED cechuje nowoczesna technologia, która na dobre zadomowiła się wśród coraz większej liczby użytkowników. Strumień światła, jaki oddają lampki LED jest w dużej mierze odpowiedzialny za ich dużą popularność. Ponadto znacznie mniejsze zużycie energii jest najbardziej korzystną rzeczą, jaką możemy mieć, jeśli wyposażymy się w energooszczędne żarówki LED. Emisja dwutlenku węgla przy korzystaniu z żarówek LED jest również znacznie mniejsza. Dzięki temu każdy użytkownik diod LED mimowolnie dba o środowisko naturalne. Prezentowana w tym miejscu kategoria, to przede wszystkim energooszczędne żarówki LED, które możesz wykorzystać do swojego domu lub do miejsca pracy. Szerokie zastosowanie w niezliczonych pomieszczeniach, jednocześnie gwarantuje Ci możliwość zmniejszenia zużycia energii.


Żarówki Ledowe, a typ ich gwintu

Jeśli szukasz żarówki LED zwróć przede wszystkim uwagę na trzonek, czyli na gwint żarówki. To pomoże Ci w odpowiednim doborze lampki do oprawy oświetleniowej w miejscu, na którym Ci zależy. Poszukiwania nie będą trudne. Każda żarówka z odmiennym gwintem została pogrupowana i przypisana do kategorii, nazwanej według rodzaju trzonka. Kierując się tą wskazówką bez problemu odnajdziesz pożądaną żarówkę LED, dzięki której będziesz mógł cieszyć się przyjaznym źródłem światła, a tym bardziej mniejszym zużyciem energii. Każda żarówka energooszczędna, która znajduje się w naszej ofercie została wyprodukowana według najnowszych standardów i norm technologicznych. Opierając się na wymogach produkcyjnych wyselekcjonowaliśmy tylko te produkty, które po latach doświadczenia sprawdziły się wśród użytkowników najlepiej. Dzięki temu możesz wybierać produkty bogate w wysoką jakość.