Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Barwa światła
więcej... mniej
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
2 150
Marki

Żarówki LED

Energooszczędne źródła światła LED

Żarówki LED cechuje nowoczesna technologia, która na dobre zadomowiła się wśród coraz większej liczby użytkowników. Strumień światła, jaki oddają lampki LED jest w dużej mierze odpowiedzialny za ich dużą popularność. Ponadto znacznie mniejsze zużycie energii jest najbardziej korzystną rzeczą, jaką możemy mieć, jeśli wyposażymy się w energooszczędne żarówki LED. Emisja dwutlenku węgla przy korzystaniu z żarówek LED jest również znacznie mniejsza. Dzięki temu każdy użytkownik diod LED mimowolnie dba o środowisko naturalne. Prezentowana w tym miejscu kategoria, to przede wszystkim energooszczędne żarówki LED, które możesz wykorzystać do swojego domu lub do miejsca pracy. Szerokie zastosowanie w niezliczonych pomieszczeniach, jednocześnie gwarantuje Ci możliwość zmniejszenia zużycia energii.


Żarówki Ledowe, a typ ich gwintu

Jeśli szukasz żarówki LED zwróć przede wszystkim uwagę na trzonek, czyli na gwint żarówki. To pomoże Ci w odpowiednim doborze lampki do oprawy oświetleniowej w miejscu, na którym Ci zależy. Poszukiwania nie będą trudne. Każda żarówka z odmiennym gwintem została pogrupowana i przypisana do kategorii, nazwanej według rodzaju trzonka. Kierując się tą wskazówką bez problemu odnajdziesz pożądaną żarówkę LED, dzięki której będziesz mógł cieszyć się przyjaznym źródłem światła, a tym bardziej mniejszym zużyciem energii. Każda żarówka energooszczędna, która znajduje się w naszej ofercie została wyprodukowana według najnowszych standardów i norm technologicznych. Opierając się na wymogach produkcyjnych wyselekcjonowaliśmy tylko te produkty, które po latach doświadczenia sprawdziły się wśród użytkowników najlepiej. Dzięki temu możesz wybierać produkty bogate w wysoką jakość.