Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Naświetlacze LED solarne

Oprawy oświetleniowe zewnętrzne solarne

W tej kategorii zebrano w jednym miejscu tanie i niezwykłe łatwe w montażu oświetlenie zewnętrzne na elewację budynków, tarasów czy bram, jakimi są naświetlacze led solarne. Lampy solarne led mogą przypominać wyglądem klasyczny halogen led, ale z myślą o bardziej wymagających klientach stworzono nowoczesne kinkiety solarne o atrakcyjnej linii i estetyce. Naświetlacze led solar to produkt, który nie wymaga skomplikowanego montażu, prowadzenia kabli. Taki solarny naświetlacz czerpie energię z zasilania słonecznego, dzięki czemu nie generuje rachunków za prąd. Naświetlacze z panelem solarnym możesz zamontować z użyciem kołków montażowych szybko w dowolnym miejscu. Solarne naświetlacze ledowe mogą mieć wbudowane dodatkowe funkcje.


Solarne lampy ogrodowe z czujnikiem ruchu

Niezwykle użyteczne są lampy solarne led z czujnikiem ruchu i zmierzchu. Zewnętrzne oświetlenie solarne w prosty sposób może rozświetlić podjazdy, drogi do domu, może być montowane przy furtkach wejściowych i właściwie w każdym miejscu, gdyż nie wymaga prowadzenia instalacji elektrycznej. Solarne kinkiety z czujnikiem ruchu i zmierzchu to dekoracyjne naświetlacze solarne, idealne jako np. solarne oświetlenie ogrodowe. Lampy solarne led kuszą atrakcyjną ceną i wysoką energooszczędności, bowiem solarne lampki led posiadają akumulatory zasilane promieniami słonecznymi. W ofercie posiadamy naświetlacze solarne różnych firm np. POLUX, czy oświetlenie  solarne ogrodowe KANLUX. Naświetlacze LED solarne bez kabli mogą świecić zimnym, neutralnym lub ciepłym białym światłem. Barwę światła możesz dopasować indywidualnie do swoich potrzeb i wymagań. Lampy solarne led w uniwersalnej czarnej obudowie przypominające klasyczne projektory led przypadną do gustu zwolennikom tradycyjnego oświetlenia zewnętrznego. Lampy solarne w aluminiowych lub dekoracyjnych obudowach sprawdzą się jako naświetlacze solarne, stanowiące nie tylko ekonomiczne źródło światła na zewnątrz, ale i jako dekoracja ściany czy fasady domu.