Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gwint/Trzonek E40

Źródła światła E40

Ta kategoria została poświęcona popularnym dużym żarówkom led o trzonku E40. Charakteryzują się one długotrwałością i wysoką jakością wykonania, co sprawia, że mogą służyć Ci przez długi czas. Zastosowana technologia led jest doskonałym zamiennikiem tradycyjnych żarówek i pobierają o wiele mniej mocy. Źródła światła z trzonkiem E40 są to tak zwane żarówki uliczne. Gwint E40 stosowany jest głównie w żarówkach o dużej mocy. W tej kategorii znajdziesz żarówki do latarnii pochodzące od znanych producentów, dostępne w barwie neutralnej, o mocach: 50W, 80W oraz 100W.

Zastosowanie żarówek led z trzonkiem E40

Żarówki LED E40 mają wiele zastosowań. Ze względu na ich dużą moc stosowane są zazwyczaj na zewnątrz np. w lampach ulicznych, latarniach. Dzięki wysokiej klasie szczelności żródła światła z trzonkiem E40 mogą być również zastosowane m.in. na halach produkcyjnych czy w magazynach. Neutralna barwa światła żarówek led Helios nie męczy zbyt szybko wzroku i dodaje jasności każdemu otoczeniu. Żywotność źródeł światła led z gwintem E40 może sięgać nawet 30000h.