Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Cena
Filtruj

Dzwonki do drzwi przewodowe

Klasyczne dzwonki do drzwi 

Tradycyjne dzwonki przewodowe do drzwi to dobre rozwiązanie, które mimo, iż wymaga prowadzenia instalacji, cechuje się wysoką niezawodnością działania, a przy tym jest przystępne dla Twojej kieszeni. Przewodowe dzwonki do drzwi informują nas o obecności gościa tuż przed drzwiami lub przed bramką do posesji. Wśród tej grupy wybierać możemy wśród dzwonków elektronicznych lub dzwonków elektromechanicznych. Szeroka paleta dźwięków, od tych zdecydowanych, głośnych po nieco delikatniejsze pozwoli na dopasowanie odpowiedniej melodii, w zależności od miejsca przeznaczenia i montażu.


Przewodowe dzwonki 230V do drzwi

Dzwonki przewodowe do drzwi wejściowych lub dzwonki do drzwi sklepu produkowane są w wielu wersjach tak, by pasowały zarówno do tradycyjnych wnętrz, ale i by znalazły uznanie wśród zwolenników nowoczesnego wzornictwa. W oferowanych gongach możesz wybrać odpowiedni ton długo wybrzmiewający, przyjemny i prosty dla ucha. Płynna regulacja dźwięku to dodatkowy atut przemawiający za wyborem dzwonków do domu i mieszkania. Tradycyjne dzwonki 230V, które informują o przybyciu gości, to urządzenia, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie. Dzwonki czaszowe to dzwonki domowe, których sygnał słyszalny jest w każdym zakątku mieszkania. Wysoka jakość prezentowanych produktów, przydatne dodatkowe funkcje takie jak np. optyczna sygnalizacja dzwonienia czy regulacja natężenia dźwięków sprawią, że korzystanie z tej grupy produktów będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze.