Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Szyny łączeniowe

Szyny prądowe jednofazowe, szyny prądowe trójfazowe

W tej podkategorii znajdziesz funkcjonalne szyny prądowe o różnych parametrach technicznych. Szyny modułowe to elementy łączeniowe, służące do tworzenia instalacji elektrycznych. Szynoprzewody, bo takie jest ich fachowe nazewnictwo, służą do przewodzenia prądu elektrycznego, dzięki którym możemy zasilić urządzenia jedno i trójfazowe, za pomocą jednej linii. Szyny łączeniowe mogą przybierać różne kształty (rura, sztywny płaskownik) i rozmiary. Szybki montaż i demontaż szyn grzebieniowych jest ich niezwykłą zaletą. Dzięki tym elementom łączeniowym możesz łatwo modyfikować i rozbudowywać swoją instalację. Szyny izolowane mogą znaleźć zastosowanie w instalacjach domowych i przemysłowych.


Szyny prądowe
mogą występować w postaci:

  • szyn jednotorowych
  • szyn trójtorowych

​Ich podłużny kształt i kompaktowe wymiary pozwalają na zaoszczędzenie czasu i miejsca podczas rozbudowy systemów.  Szyny modułowe można prosto i szybko rozbudowywać, dopasowując ich parametry techniczne do wymogów miejsca montażu.


Rodzaje szyn modułowych elektrycznych

Szyny mogą posiadać różne długości, mieszczące w zależności od rozmiarów inną liczbę modułów. Izolowane szyny trójfazowe lub jednofazowe znajdą zastosowanie podczas łączenia jednoimiennych biegunów osprzętu modułowego. Miedziane szyny z tworzywa sztucznego zgromadzone w tej kategorii oferowane są tu w różnych wariantach: o różnej liczbie torów, o różnej długości, o różnej firmie produkującej np. szyny łączeniowe firmy Eaton-MoellerSzyny prądowe do łączenia bezpieczników ułatwią Ci budowę bezpiecznych i stabilnych instalacji elektrycznych w domu czy w zakładzie pracy.  Dzięki widełkowatym uchwytom możesz łatwo łączyć bezpieczniki sieci w 3 fazach. Szyny trójfazowe gwarantują bezpieczeństwo pracy sieci, bez przepięć prądu czy innych awarii obwodu.