Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99%

Produktów dostępnych od ręki

24h

Towar wysyłamy w ciągu 24h

30

Dni na zwrot towaru

Producent
więcej... mniej
Cena
63 98
Marki

Wentylatory z żaluzją

Wentylatory z żaluzją

W tej kategorii znajdziesz wentylatory z żaluzją grawitacyjną. Wentylatory z żaluzją grawitacyjną przepuszczają powietrze tylko w czasie pracy wentylatora. Zastosowanie żaluzji grawitacyjnej w wentylatorach zapobiega powstawaniu wstecznego ciągu w instalacji, co redukuje straty i chroni wnętrze pomieszczenia przed skutkami działania czynników atmosferycznych. Żaluzje mogą być wewnętrzne jak i zewnętrzne. Wentylatory mogą być z żaluzją grawitacyjną plastikową oraz metalową. W naszym sklepie posiadamy różnego rodzaju wentylatory np. wentylatory z żaluzją firmy air Roxy.  które są odporne na uszkodzenia i promieniowanie UV.


Wentylator z żaluzją- doskonałe rozwiązanie do łazienki

W ofercie naszego sklepu znajdziecie wentylatory z żaluzją z różnymi funkcjami, które dopasujesz do swoich potrzeb. Wentylatory z żaluzją znajdą zastosowanie w każdym domu. Żaluzja grawitacyjna nie tylko chroni, lecz również dodaje atrakcyjnego wyglądu wentylatorowi. Wentylatory z żaluzją doskonale spiszą się w łazience, gdzie będą podatne na podwyższony stopnień wilgotności.