Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. W toku przeglądania naszego portalu możemy gromadzić informacje pochodzące z twojego komputera (tzw. Profilowanie). Szczegółowe informacje, w tym o prawie sprzeciwu znajdziesz w Polityce Prywatności

Filtruj według

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
59 131

Marki

Panele dotykowe

Panele dotykowe Simon 54 Touch

W tej kategorii znajdziesz panele dotykowe należące do najnowszej serii Simon 54 Touch firmy Kontakt-Simon. W naszym sklepie dostępne są panele dotykowe w różnych kolorach pod nazwami: biała perła, srebrna mgła, zastygła lawa, księżycowa lawa, burzowa chmura. Kolory tych produktów są w tradycyjnych odcieniach takich jak biały, szary czy czarny. Panele dotykowe są wykonane ze szkła znanego z serii Simon 54 Nature. Oferujemy panele dotykowe posiadające różną liczbę modułów i pól dotykowych. Panele dotykowe przeznaczone są do mechanizmów włączników pojedynczych, podwójnych czy żaluzjowych. Seria Simon 54 Touch daje możliwość tworzenia praktycznych zestawów wielokrotnych z tradycyjnym osprzętem. W naszym sklepie Interblue znajdziesz również panele dotykowego z otworem na osprzęt elektroinstalacyjny serii Simon 54. Kontakt-Simon w swojej serii Simon 54 Touch posiada również sterowniki dotykowe, które zastępują tradycyjne mechaniczne rozwiązania z klawiszami.


Zalety paneli dotykowych Simon 54 Touch

Panele dotykowe wykonane zostały z hartowanego szkła, które są spójne z ramkami Simon 54 Nature oraz z wzornictwem zamontowanego osprzętu. W naszym sklepie znajdziecie panele do tworzenia wielokrotnych zestawów z modułami pochodzącymi z serii Simon 54. Panele dotykowe posiadają podświetlane pola dotykowe niebieską diodą LED, dzięki czemu wyglądają elegancko. Podświetlenie można zawsze wyłączyć. Panele dotykowe to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto lubi nowoczesny design.