Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Oprawy halogenowe zewnętrzne

Oprawy halogenowe zewnętrzne

Oprawy halogenowe zewnętrzne dostępne są w różnych wariantach i kolorach, dzięki czemu mogą stać się one dodatkową ozdobą twojego ogrodu. Jest to idealne rozwiązanie na podświetlenie posesji, wjazdu, elewacji budynku, terenu budowy wejścia oraz wyjścia. Sklep internetowy Interblue oferuje zarówno stałe jak i przenośne oprawy halogenowe, przez co każdego dnia może zmieniać ich zastosowanie w zależności od potrzeb użytkownika.


Rodzaje opraw halogenowych zewnętrznych

Oprawy halogenowe zewnętrzne wykonane z najlepszej jakości materiałów gwarantują bezpieczeństwo i długotrwałość użytkowania. Istnieją również oprawy wyposażone w czujniki ruchu o szerokim zakresie działania sięgającym nawet 11 metrów działającym na powierzchni 180 stopni. Taki rodzaj oprawy to nie tylko dodatkowe oświetlenie posesj.i ale również pewien rodzaj bezpieczeństwa informujący nas o tym, że ktoś w danym momencie znajduje się na terenie naszej posiadłości. Proponowane oprawy halogenowe posiadają również bardzo wysoki stopień szczelności IP44, dzięki czemu przystosowane są do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych. Są odporne zarówno na temperaturę jak i wilgoć czy drobne uderzenia mechaniczne. Warto wspomnieć również o tym, że proponowane oprawy nadają się do oświetlenia halogenowego, które niesie za sobą szereg niezliczonych zalet. Halogeny odznaczają się długą żywotnością od 2 do 5 razy większą od żarówek. Ponad to oddają one bielsze światło i mają możliwość łatwego ściemniania. Warto więc zainwestować w oprawę halogenową proponowaną przez sklep internetowy Interblue.