Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Sposób montażu
Krotność
Barwa światła
Przedział Mocy
więcej... mniej
Cena
Filtruj

Oświetlenie ogrodowe

Bogaty wybór oświetlenia ogrodowego 

Dobrze dobrane lampy ogrodowe znacznie poprawiają wygląd ogrodu oraz pomagają doświetlić jego najważniejsze punkty — takie jak ścieżkę, bramę wjazdową, taras czy elewację budynku. W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju oświetlenia ogrodowego — wśród nich reflektory ogrodowe LED, lampy solarne, kinkiety zewnętrzne, latarenki solarne oraz girlandy ogrodowe. Stojące i wiszące lampy ogrodowe sprawdzą się świetnie na balkonach i tarasach, z kolei solarne słupki będą idealnie oświetlać umieszczone wzdłuż chodników i dróżek w naszym ogrodzie.

Różnorodność opraw oświetleniowych do ogrodu

Pięknie i umiejętnie oświetlony ogród staje się ozdobą każdego domu. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem lampy do ogrodu w tej kategorii znajdziesz wiele modeli i wariantów oświetlenia zewnętrznego. Ważne jest, by oświetlenie w ogródku oprócz funkcji użytkowych pełniło także walory dekoracyjne. Ciekawe wzornictwo i mnogość modeli lamp ogrodowych pozwala dopasować oświetlenie do różnych stylów ogrodów, zarówno klasycznych, czy nowoczesnych, miejskich lub wiejskich.


Rodzaje lamp ogrodowych 

Do wyboru mamy szereg różnych typów oświetlenia np. lampy stojące w postaci słupków, kinkiety zewnętrzne na ścianę czy oprawy zwisające z regulowaną długością, a także lampy ogrodowe kule czy latarnie ogrodowe.  Wszystkie z tych produktów cechują się wysokim stopniem ochrony umożliwiającym prawidłową pracę w warunkach zewnętrznych. Wiszące lampy ogrodowe sprawdzą się na tarasach, czy balkonach delikatnie rozświetlając najbliższe otoczenie. Lampki w postaci słupków idealne są  do podświetlenia ścieżek, alejek  i małych dróżek między rabatkami. Oprawy ogrodowe z czujnikiem ruchu pozwolą na rozświetlenie przestrzeni w wybranym momencie, wykrywając ruch gości lub intruzów w Twoim ogrodzie. Ledowe oświetlenie do ogrodu pozwoli na obniżenie rachunków za prąd dzięki swojej energooszczędności. Lampki na ścianę w stylu retro czy oprawy stylizowane na antyczne uczynią Twój ogród bajkowym. Kinkiety z kloszem w kształcie kuli, kinkiety w stylu angielskim czy kinkiety latarnie rozjaśnią wejście do domu, ganek lub podjazd do garażu. Słupki lub stojące latarnie mogą być doskonałym elementem oświetleniowym w strefie wypoczynkowej przeznaczonej np. do grillowania. Także naświetlacze LED oraz oprawy najazdowe zebrane w sąsiednich kategoriach mogą stać się istotnym elementem wystroju Twojego ogrodu, działki rekreacyjnej czy przydomowego tarasu.


Dekoracyjne oświetlenie i figurki do ogródka

Znajdziesz tu także szereg zabawnych i uroczych akcesoriów ogrodowych typu czujniki ruchu w kształcie dekoracyjnych krasnali, żab czy w innych formach. Ogrodowe czujniki ruchu uczynią Twój ogród miejscem bajkowym i niepowtarzalnym. Szeroka gama figurek ogrodowych pozwala na fantazyjne dekoracje tarasów, balkonów i ogrodów.