Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
Krotność
Cena
Filtruj

Wyłączniki żaluzjowe

Przyciski do sterowania pracą żaluzji

W tym miejscu na naszej stronie internetowej zebrano łączniki żaluzjowe, czyli elementy elektryczne, dzięki którym możesz sterować pracą rolet czy żaluzji w Twoim mieszkaniu,biurze, bądź w domu. Wielu różnych producentów oferuje ten typ osprzętu, czyli przyciski do sterowania żaluzjami, z różnymi dodatkowymi opcjami. Łączniki podtynkowe do kierowania pracą rolet montowane w puszcze instalacyjnej ładnie przylegają do ściany, nie zaburzając stylistyki danego wnętrza.  Łączniki żaluzjowe wyposażone są zwykle w dwa przyciski, które oznaczone są strzałkami, które obrazują kierunek działania rolet.  Łączniki do żaluzji mogą występować w różnych kolorach i różnej stylistyce. Niektóre z nich mogą być zintegrowane z ramką instalacyjną, czyli występować w postaci monobloku, a niektóre z nich wymagają dokupienia osobnej ramki. Ramki do łączników żaluzjowych mogą występować w różnych kolorach i różnych krotnościach. Pozwala to na tworzenie dużej liczby kombinacji montażu osprzętu w Twoim domu.


Rodzaje łączników do rolet

Podnoszenie i opuszczanie żaluzji przez przycisk znacznie podnosi komfort ich użytkowania. Przytrzymując wybrany klawisz sterownika do żaluzji możesz ustalać ich położenie, dopasowane do pory dnia lub czynności, jaką zamierzasz wykonywać. W zależności od rodzaju automatyki posiadanych rolet przyciski mogą w całości lub częściowo rozwijać i zwijać rolety okienne. Włączniki żaluzjowe zwykle wykonane są z estetycznego tworzywa odpornego na działanie promieni UV oraz uszkodzenia. Takie przyciski do żaluzji mogą występować jako łączniki hermetyczne, z przeznaczeniem do miejsc bardziej narażonych na wilgoć czy kurz oraz jako osprzęt elektryczny ze stopniem szczelności IP20. W ofercie znajdziemy łączniki z podtrzymaniem napięcia lub  przyciski roletowe chwilowe. Oferujemy łączniki żaluzjowe podwójne pochodzące od różnych producentów, wyróżniające się jakością , łatwością montażu i komfortowym użytkowaniem.