Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
12 311
Marki

Wyłączniki żaluzjowe

Przyciski do sterowania pracą żaluzji

W tym miejscu na naszej stronie internetowej zebrano łączniki żaluzjowe, czyli elementy elektryczne, dzięki którym możesz sterować pracą rolet czy żaluzji w Twoim mieszkaniu,biurze, bądź w domu. Wielu różnych producentów oferuje ten typ osprzętu, czyli przyciski do sterowania żaluzjami, z różnymi dodatkowymi opcjami. Łączniki podtynkowe do kierowania pracą rolet montowane w puszcze instalacyjnej ładnie przylegają do ściany, nie zaburzając stylistyki danego wnętrza.  Łączniki żaluzjowe wyposażone są zwykle w dwa przyciski, które oznaczone są strzałkami, które obrazują kierunek działania rolet.  Łączniki do żaluzji mogą występować w różnych kolorach i różnej stylistyce. Niektóre z nich mogą być zintegrowane z ramką instalacyjną, czyli występować w postaci monobloku, a niektóre z nich wymagają dokupienia osobnej ramki. Ramki do łączników żaluzjowych mogą występować w różnych kolorach i różnych krotnościach. Pozwala to na tworzenie dużej liczby kombinacji montażu osprzętu w Twoim domu.


Rodzaje łączników do rolet

Podnoszenie i opuszczanie żaluzji przez przycisk znacznie podnosi komfort ich użytkowania. Przytrzymując wybrany klawisz sterownika do żaluzji możesz ustalać ich położenie, dopasowane do pory dnia lub czynności, jaką zamierzasz wykonywać. W zależności od rodzaju automatyki posiadanych rolet przyciski mogą w całości lub częściowo rozwijać i zwijać rolety okienne. Włączniki żaluzjowe zwykle wykonane są z estetycznego tworzywa odpornego na działanie promieni UV oraz uszkodzenia. Takie przyciski do żaluzji mogą występować jako łączniki hermetyczne, z przeznaczeniem do miejsc bardziej narażonych na wilgoć czy kurz oraz jako osprzęt elektryczny ze stopniem szczelności IP20. W ofercie znajdziemy łączniki z podtrzymaniem napięcia lub  przyciski roletowe chwilowe. Oferujemy łączniki żaluzjowe podwójne pochodzące od różnych producentów, wyróżniające się jakością , łatwością montażu i komfortowym użytkowaniem.