Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij

9000

Dostępnych artykułów elektrycznych

99,7%

Pozytywnych opinii klientów

48h-72h

Towar dostępny wysyłamy w ciągu 48h

30

Dni na zwrot towaru

Kolor
więcej... mniej
Producent
więcej... mniej
Seria
więcej... mniej
Sposób montażu
więcej... mniej
Krotność
więcej... mniej
Cena
5 28
Marki

Gniazda natynkowe

Gniazda elektryczne do montażu natynkowego

Gniazda natynkowe oferowane przez sklep internetowy Interblue dają gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa. Kontakty natynkowe są bardzo proste w montażu oraz demontażu. Gniazda elektryczne natynkowe idealnie sprawdzą się w łazienkach, piwnicach, garażach czy pralniach, a nawet na zewnątrz, ze względu na wysoki stopień ochrony, który dotyczy m.in. bryzgoszczelności czy odporności na wszelakiego rodzaju pyły z zewnątrz. Oferowane gniazda natynkowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy może wybrać tutaj coś dla siebie.


Krotność gniazd natynkowych

Jeśli chodzi o liczbę gniazdek e-sklep proponuje od pojedynczych do nawet potrójnych gniazd w jednej obudowie, co doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach obsługujących wiele urządzeń elektrycznych. Gniazda natynkowe pojedyncze lub podwójne gniazda natynkowe oferowane przez sklep internetowy Interblue dają gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.