Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Wybierz kolor
Seria
Sposób montażu
Krotność
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gniazda natynkowe

Gniazda elektryczne do montażu natynkowego

Gniazda natynkowe oferowane przez sklep internetowy Interblue dają gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa. Kontakty natynkowe są bardzo proste w montażu oraz demontażu. Gniazda elektryczne natynkowe idealnie sprawdzą się w łazienkach, piwnicach, garażach czy pralniach, a nawet na zewnątrz, ze względu na wysoki stopień ochrony, który dotyczy m.in. bryzgoszczelności czy odporności na wszelakiego rodzaju pyły z zewnątrz. Oferowane gniazda natynkowe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każdy może wybrać tutaj coś dla siebie.


Krotność gniazd natynkowych

Jeśli chodzi o liczbę gniazdek e-sklep proponuje od pojedynczych do nawet potrójnych gniazd w jednej obudowie, co doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach obsługujących wiele urządzeń elektrycznych. Gniazda natynkowe pojedyncze lub podwójne gniazda natynkowe oferowane przez sklep internetowy Interblue dają gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.