Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług oraz działań marketingowych - zgodnie z Polityką prywatności. Szczegółowe informacje - Polityce Prywatności

zamknij
Marki
Filtruj według
Producent
więcej... mniej
Barwa światła
Przedział Mocy
Cena
Filtruj

Gwint/Trzonek R7S

Lampki LED z gwintem R7S

Żarówki energooszczędne LED z trzonkiem R7S to nowoczesne rozwiązanie, które wszędzie znajdzie zastosowanie. Żarówki LED zastępują nam tradycyjne żarówki. Dzięki LED-owym rozwiązaniom możemy zaoszczędzić na rachunkach za prąd, gdyż żarówki LED pobierają znacznie mniej energii w porównaniu do żarówek tradycyjnych. W tej kategorii znajdziecie lampy LED z trzonkiem R7S, które dzięki swojej dużej mocy świetnie spiszą się jako oświetlenie budynków, placów i innych tego typu miejsc.


Zastosowanie żarników LED

W ofercie sklepu Interblue znajdziecie żarniki LED z trzonkiem R7S pochodzące od znanych i cenionych producentów tak jak np. KANLUX. Oświetlenie LED jest dwa razy dłuższe od tradycyjnego. Lampy z diodami LED świetnie się prezentują poprzez ich ciekawy i niewielki wygląd. Żarniki LED R7S dostępne są w różnych wymiarach oraz barwach światła, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Lampka z diodami LED znajdzie również zastosowanie np. w restauracji jako oświetlenie punktowe, dodając przyjemnego klimatu danemu wnętrzu. Trzonek typu R7S najczęściej występuje w tzw. żarnikach, który wyposażony jest w diody LED, które doskonale oświetlą każde pomieszczenie.